Меню Закрыть меню Историко-генеалогическая
база данных Украины

Капустино

Административно-территориальное деление

Капустино (укр. Капустине) — cело, центр сельского совета Шполянского района Черкасской области. В ХІХ столетии село Стецовской волости Звенигородского уезда Киевской губернии.

Село относится к историко-этнографическому региону Среднее Поднепровье (Надднепрянщина).

История

Вернуться к содержанию

Похилевич Л. И. Сказания о населенных местностях Киевской губернии 1864 г.

Капустин, село в 8-ми верстах от Ступичной, при ручье, впадающем в реку Шполку. Жителей обоего пола 1153, да в деревне Кисилевкев 4-х  верстах отстоящей 282. В1741 году в Капустине было 80 дворов и тогда он назывался местечком Капустиной-долиной и принадлежал к обширному Смелянскому ключу. От князя Потемкина поступил Капустин к генералу Высоцкому и его внукам Лопухиным. В 1857 году Капустин с Кисилевкой и селом Каэтановкой с 8904 десятинами земли, зачислен за дочерью Петра Лопухина, женою генерал-майора Исакова, Анной Петровной. В селе находится три древних вала в 3 сажня высоты, и длины от 120 до 150 саженей.

Церковь во имя Святителя Николая, каменная, с такою же колокольнею; построена 1853 года покойным помещиком Петром Лопухиным. По штатам состоит в 5-м классе; земли имеет 63 десятины. Прежде была деревянная церковь в честь Успения Пресвятой Богородицы. В визиге за 1741 год Смелянского деканата об ней сделана заметка такая: «зржуцона з липовых кругляков в року 1739 по спаленой през татаров в 1738, слма покрыта.» Священником при ней оставался Даниил Янович, посвященный в Переяславле 2-го февраля 1724 года. В деревне Киселевке есть особая приписная ветхая церковь во имя Успения Пресвятой Богородицы. Она деревянная, неизвестно в каком году построена, до 1839 года имела особых приходских священников.

Дополнение: Капустин. Прежде было две церкви Успенская и Михайловская. Последняя построена по благословению митрополита Дионисия Балабана, 6 мая 1666 года в Корсуне данному. Грамота митрополита напечатана в Киевск. Епарх. Ведом, за 1862 год №18.

Вернуться к содержанию

История городов и сел УССР 1972 год

Капустине — село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км від районного центру Шполи, за 5 км від залізничної станції Іскрене. Населення — 1449 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Іскрене.

В селі розміщено колгосп ім. XXI з’їзду КПРС, який обробляє 3,9 тис. га землі, в т. ч. орної 3,5 тис. га. Напрям господарства — зерново-буряковий, приділяється увага м’ясо-молочному тваринництву. Допоміжні підприємства: млин, олійниця. За високі трудові показники 12 колгоспників нагороджені орденами й медалями Союзу РСР. Ланкова С. П. Діхтяр удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці, агроном Ф. Д. Вовченко нагороджений орденом Леніна, тракторист М. П. Рябокінь — орденом Леніна і орденом Жовтневої Революції.

Працюють восьмирічна школа, де навчається 187 учнів, будинок культури на 350 місць, бібліотека з книжковим фондом 12,5 тис. примірників, медпункт, пологовий будинок, дитсадок.

Парторганізація села налічує 74 комуністи, комсомольська — 64 члени ВЛКСМ.

Село засноване на початку XVII століття.

220 жителів села брали участь у Великій Вітчизняній війні, з них 213 нагороджено бойовими орденами і медалями. В пам’ять про загиблих споруджено обеліск Слави. 1. И. Лисенку, який протягом Великої Вітчизняної війни зробив 596 бойових вильотів, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Владельцы мельниц по с. Капустино 1928 г.

Капуста Юхим Іванович, 1 працююча особа, нафтова.

Список состава сельсовета с. Капустино 1929 г.

Литвак Андрій С., член сільради
Стеценко Артем, член сільради
Гавага Іван Кален, член сільради
Бойко Митрофан, голова
Майборода Іван, секретар
Пипенко Мехтодь, член сільради
Скляр Трохим, член сільради
Вовк Іона Арх., член сільради
Скляр Степанида, член сільради
[Ланткова] Анна, член сільради
Кичатий Демент., член сільради
Шерешель Федь Ст., член сільради
Стеценко Оксень, член сільради
Яковлев Микола, член сільради
Пташник По…, член сільради
Зануда Теміш, член сільради
Пипа Савка Лов., член сільради
Згурський Кален., член сільради
Пипа Ок…, член сільради
Колос Ялина Трох., член сільради
Пипа Іван Кирилів, член сільради
Шершень Дмитро, член сільради
Бондра Михайло, член сільради
Кичатий Семен, член сільради
Моторний Федь, член сільради
Зубко Трохим, член сільради
Варич Прокіп Сем., член сільради
Коновал Андрій, член сільради
Табаченко Василь, член сільради
Крамар Ганна М., член сільради
Кичатий Грицько, член сільради

Список жертв голодомора 1932-1933 гг.

Байко Дмитро Іванів, дитина 6 років, помер 18.07.1932 року.
Байко Оксана Карпова, 56 років, одноосібниця, померла 14.07.1932 року.
Байко Олекса Фанасів, дитина 9 років, померла 03.08.1932 року, від туберкульозу.
Байко Оників Гаврилів, дитина 8 років, помер 10.07.1932 року.
Байко Серефина Стипанова, 19 років, одноосібниця, померла 15.06.1932 року.
Бандарова Софія Харитонова, 76 років, одноосібниця, померла 26.03.1932 року.
Баран Антон Савків, 19 років, перебував на утриманні батьків, помер 23.04.1932 року.
Баран Савко Сергіїв, 48 років, одноосібник, помер 02.06.1932 року.
Баран Степан Яковів, дитина 2 місяці, помер 04.07.1932 року.
Білик Данило Максимів, 18 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 28.05.1932 року.
Біликова Харитина Іванова, 67 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 18.09.1932 року.
Білоруцький Іван Йосипів, 49 років, член артілі ім. “Сталіна”, помер 08.02.1932 року.
Бондар Тиміш Артемів, 23 роки, член артілі ім. “Сталіна”, помер 24.04.1932 року.
Вайко Горпина Василева, 30 років, одноосібниця, померла 27.08.1932 року.
Газічнік Горпина Хомова, 25 років, член колгоспу, померла 08.06.1932 року.
Гончар Михайло Микитів, 75 років, одноосібник, помер 22.02.1932 року.
Горшков Андрій Якимів, 22 роки, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 19.06.1932 року.
Горшков Петро Андріїв, дитина 1 рік, помер 11.01.1932 року.
Гресенко Микола Констянтинів, дитина 3 роки, помер 29.04.1932 року.
Грисенко Кость Питрів, 26 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 22.05.1932 року.
Грисенко Питро, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 22.05.1932 року.
Губська Пріська Димидова, 87 років, одноосібниця, померла 17.06.1932 року.
Гукало Андрій Сименів, 34 роки, одноосібник, помер 29.07.1932 року.
Гукало Грицько Гордіїв, перебував на утриманні батька, помер 21.06.1932 року.
Гукало Стипан Питрів, 27 років, помер 29.01.1932 року.
Гукалова Домаха Аронова, 39 років, одноосібниця, померла 17.02.1932 року.
Дивуха Антін Іванів, 48 років, одноосібник, помер 08.07.1932 року.
Дурінна Красина Давидова, 75 років, померла 25.04.1932 року.
Заболотній Варфоломій Федорович, 65 років, колгоспник, помер 15.05.1932 року.
Згурська Морина Зінькова, перебувала на утриманні батька, померла 07.09.1932 року.
Згурська Надєжда Микитова, дитина 1 рік, померла 28.04.1932 року.
Згурська Параска Явдокимова, 22 роки, одноосібниця, померла 14.06.1932 року.
Згурський Оників Моків, 23 роки, одноосібник, помер 01.11.1932 року.
Згурський Явдоким Андріїв, 67 років, одноосібник, помер 04.07.1932 року.
Згурській Семен Андріїв, 66 років, одноосібник, помер 03.11.1932 року.
Зубко Антін Федосів, дитина 14 років, помер 09.06.1932 року.
Зубко Гилько Фидосів, дитина 15 років, помер 21.06.1932 року.
Зубко Грцько Двнилів, 57 років, одноосібник, помер 01.06.1932 року.
Зубко Конон Охремів, 38 років, одноосібник, помер 28.04.1932 року.
Зубко Мотря Виликдон, 78 років, , померла 26.02.1932 року.
Зубко Питро Стипанів, дитина 3 роки, помер 08.05.1932 року.
Зубко Симен Канонович, дитина 6 років, помер 01.07.1932 року.
Зубко Симен Питрів, дитина 2 роки, помер 07.06.1932 року.
Зубко Федосій Макарів, 44 роки, одноосібник, помер 11.07.1932 року.
Зубкова Лукія Захарова, 40 років, одноосібниця, померла 07.07.1932 року.
Зубкова Стипанида Стипанова, дитина 1 рік, померла 08.02.1932 року.
Зубкова Федоря Охремова, 65 років, одноосібниця, померла 10.06.1932 року.
Капуста Василь Іванів, 74 роки, одноосібник, помер 20.04.1932 року.
Кигата Миланка Ониськова, 60 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 20.07.1932 року.
Кисель Настя Миколова, дитина 1 рік, померла 15.09.1932 року.
Кисіль Артем Трохимів, 75 років, одноосібник, помер 03.07.1932 року.
Кисіль Мартин К., 60 років, член артілі, помер 18.04.1932 року.
Кисіль Мартин Корніїв, 70 років, член колгоспу, помер 02.04.1932 року.
Кисіль Михайло Мартинів, 27 років, член артілі ім. “Сталіна”, помер 18.04.1932 року.
Кисіль Олька Михайлова, дитина 2 роки, померла 12.06.1932 року.
Кисіль Пилип Мартинів, 21 рік, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 15.06.1932 року.
Кичана Оляна Стипанова, дитина 2 тижні, померла 28.02.1932 року.
Кичата Миланка Грицькова, дитина 17 років, померла 20.08.1932 року.
Кичата Миланка, 64 роки, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 29.06.1932 року.
Кичатний Оксень Давидів, 78 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 18.10.1932 року, від старості та через хворість від грижі та шлунку.
Кісіль Михайло Мартинів, 24 роки, член артілі, помер 19.03.1932 року.
Клименко Микола Тодосів, дитина 2 роки, помер 12.05.1932 року.
Клименко Олекса Тодосів, дитина, 11 років, помер 03.06.1932 року.
Клименкова Марта Радіонова, 39 років, член артілі ім. “Сталіна”, померла 01.04.1932 року.
Климико Василь Тодосів, дитина 5 років, помер 20.05.1932 року.
Колісник Грицько Оксенів, перебував на утриманні батька, помер 11.10.1932 року.
Колосова Варка Канонова, 28 років, одноосібниця, померла 11.02.1932 року.
Коновал Михайло Сергіїв, 62 роки, одноосібник, помер 20.08.1932 року.
Коновал Никифор Василів, 58 років, одноосібник, помер 11.05.1932 року.
Кошова Марія Савкова, 46 років, колгоспниця, померла 24.12.1932 року, від скарлатину.
Кошова Миланка Онидкова, 84 роки, одноосібник, помер 24.07.1932 року.
Кошова Пріська Пилипова, дитина 1 рікі, померла 10.06.1932 року.
Кошовий Микола Василів, дитина 5 місяців, помер 30.04.1932 року.
Кошовий Микола Савків, дитина 16 років, помер 25.01.1932 року.
Крамар Іван Федів, дитина 11 років, помер 11.06.1932 року.
Крамар Сачок Федів, дитина 3 роки, помер 09.06.1932 року.
Крамар Стипан Марків, дитина 5 років, помер 18.06.1932 року.
Крамар Федь Гнатів, 59 років, одноосібник, помер 17.03.1932 року.
Крамарова Оляна Данилова, дитина 17 років, померла 19.07.1932 року, — зарізав поїзд.
Либор Омелько Фидотів, 34 роки, одноосібник, помер 31.03.1932 року.
Лисенко Домаха Фокова, 25 років, одноосібниця, померла 18.09.1932 року, від чехотки.
Лисенкова Марія Ониськова, дитина 1 рік, померла 21.10.1932 року, від простуди.
Лрбар Федот Тимошів, 74 роки, одноосібник, помер 12.07.1932 року.
Лрбод Трихін Яковів, 68 років, одноосібник, помер 25.05.1932 року.
Лузан Анна Гнатова, дитина 1 рік, померла 15.09.1932 року.
Лузан Василь Явтухів, дитина 10 років, помер 07.12.1932 року, від тифу.
Лузар Одарка Кирилова, 50 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 06.05.1932 року.
Любар Микола Сименів, дитина 2 роки, помер 26.08.1932 року.
Ляпун Ніна Андрієва, дитина 2 роки, померла 31.10.1932 року.
Майборода Марта Васильова, дитина 15 років, померла 05.07.1932 року.
Майборода Харитін Оверків, дитина 12 років, помер 28.06.1932 року.
Майданенко Стипан Профенів, 46 років, одноосібник, помер 19.04.1932 року.
Москаленко Вустя Нечипорова, 40 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 06.10.1932 року.
Моторий Олександ Трохимів, дитина 1 місяць, помер 12.06.1932 року.
Моторна Хівря Олексова, 90 років, одноосібник, помер 31.07.1932 року.
Моторний Андрій Іванів, дитина 10 років, помер 28.11.1932 року.
Моторний Іван Микитів, 35 років, перебував на утриманні батьків, помер 06.01.1932 року.
Моторний Михайло Остапів, 38 років, одноосібник, помер 18.08.1932 року.
Моторний Олекса Дмитрів, перебував на утриманні матері, помер 21.12.1932 року.
Моторний Петро Петрів, дитина 17років, помер 17.04.1932 року.
Моторний Тиміш Питрів, 19 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 27.06.1932 року.
Нечипоренко Дмитро Іванів, дитина 1 день, помер 29.02.1932 року.
Нечипоренко Максим Оксимів, 85 років, одноосібник, помер 16.06.1932 року.
Нечипоренко Павло Омельків, 45 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 31.10.1932 року.
О? Кіндратів, 57 років, член артілі, помер 30.04.1932 року.
Олефір Грицько Кузьмів, 67 років, одноосібник, помер 04.10.1932 року.
Олефрова Миланка Давидова, 52 роки, одноосібниця, померла 18.06.1932 року.
Олифір Володька Грицьків, дитина 1 рік, помер 09.05.1932 року.
Олифір Ганна Іванова, 60 років, одноосібниця, померла 24.06.1932 року.
Олифір Явсей Семенів, дитина 16 років, помер 15.06.1932 року.
Олійник Володька Миколів, дитина 1 рік, помер 22.06.1932 року.
Омиліянченко Матвій Дорошів, 60 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 16.05.1932 року.
Олифір Марко Максимів, 58 років, одноосібник, помер 17.04.1932 року.
Павловський Василь Максимів, дитина 1 рік, помер 26.06.1932 року.
Павловській Микола Якововіч, перебував на утриманні батька, помер 25.08.1932 року.
Пеша Артем Романів, 64 роки, член артілі ім. “Сталіна”, помер 25.04.1932 року.
Пеша Ловга Зіньків, 70 років, колгоспник, помер 15.05.1932 року.
Пипа Вєра Секретива, дитина 1 місяць, померла 17.06.1932 року.
Пипа Семен Охремів, 26 років, одноосібник, помер 01.06.1932 року.
Пипова Явдоха Малахієва, 87 років, перебувала на утриманні сина, померла 03.05.1932 року.
Питрусь Софія Якимова, 66 років, одноосібниця, померла 25.06.1932 року.
Пиша Кирило Савків, дитина 1 рік, помер 13.05.1932 року.
Плакся Катерина Остапова, 75 років, одноосібниця, померла 29.06.1932 року.
Попдалова Анна Артемова, 36 років, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 18.11.1932 року.
Посталака Омелько Захарів, дитина 5 років, помер 17.06.1932 року.
Прашак Михтод Павлів, дитина 14 років, помер 01.06.1932 року.
Пришак Михтод Павлів, дитина 13 років, помер 24.05.1932 року.
Пташнікова Явдоха Кирилова, дитина 8 місяців, померла 1932 року.
Пуяненко Вєра Федива, дитина 4 роки, померла 11.01.1932 року.
Рабокінь Оляна Зінькова, дитина 10 років, померла 28.01.1932 року.
Радченкова Наталка Данилова, 54 роки, одноосібниця, померла 16.06.1932 року.
Рябокінь Омелько Іванів, 25 років, одноосібник, помер 20.07.1932 року.
Рябоконева Марія Омелькова, дитина 1 рік, померла 25.09.1932 року.
Серенко Явдоха Ничипорова, дитина 1 рік, померла 03.08.1932 року.
Сіренко Данило Марків, дитина 17 років, помер 03.01.1932 року.
Сіренко Іван Миколів, дитина 1 рікі, помер 01.02.1932 року.
Сіренко Кириль Марків, дитина, 4 роки, помер 04.06.1932 року.
Сіренко Марія Маркова, дитина 1 рік, померла 11.05.1932 року.
Сіренко Марія Миронова, 54 роки, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 23.06.1932 року.
Сіренко Милашка Терешкова, 59 років, одноосібниця, померла 28.06.1932 року.
Сіренко Таня Маркова, дитина 7 років, померла 22.06.1932 року.
Скляр Володимир Микитів, перебував на утриманні батька, помер 15.06.1932 року.
Скляр Маріанна Данилова, 45 років, одноосібниця, померла 17.06.1932 року.
Скляр Савко Фидотович, дитина 6 місяців, помер 27.06.1932 року.
Скляр Симен Прокопів, 59 років, одноосібник, помер 05.07.1932 року.
Склярова Марія, 68 років, одноосібниця, померла 13.09.1932 року.
Слефір Настя Петрова, 22 роки, член колгоспу ім. “Сталіна”, померла 11.11.1932 року.
Слободяник Омелько Лікорович, 70 років, одноосібник, помер 30.05.1932 року.
Стаценко Гапка Іванова, 18 років, перебувала на утриманні батька, померла 10.01.1932 року.
Стеценко Іван Павлів, 84 роки, член колгоспу ім. “Сталіна”, помер 26.06.1932 року.
Стиценко Віра Омелькова, дитина 1 місяць, померла 24.05.1932 року.
Стиценко Микола Федів, дитина 3 роки, помер 20.05.1932 року.
Стиценко Терешко Стипанів, 72 роки, член артілі, помер 07.04.1932 року.
Стицунко Симен Стипанів, 74 роки, одноосібник, помер 23.06.1932 року.
Табаченко Анна Терешкова, дитина 1 місяць, померла 12.08.1932 року.
Табаченко Василь Арсенів, 34 роки, член артілі ім. “Сталіна”, помер 01.02.1932 року, від завішування
Табаченко Федь Гаврилів, дитина 7 місяців, помер 23.05.1932 року.
Терненко Настя Василева, дитина 1 рік, померла 28.04.1932 року.
Ткач Марія Яковава, дитина 12 років, померла 08.06.1932 року.
Ткач Михайло Яковів, дитина 6 років, помер 04.06.1932 року.
Ткач Юхим Фидотів, 69 років, член артілі, помер 21.02.1932 року.
Ткаченко Олекса Михайлович, дитина 2 роки, помер 02.09.1932 року.
Чередник Килина Вікторова, дитина 14 років, померла 08.02.1932 року.
Швець Анна Стипанова, дитина 4 роки, померла 25.10.1932 року, від скарлатину.
Шершень Микола Федів, дитина 3 місяці, помер 19.01.1932 року.
Шершень Титяна, одноосібниця, померла 14.05.1932 року.
Байдар Андрій, 10 р., утриманець, 01.03.1933 р., невідома.
Байдар Василь Михайлович, 11 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Байдар Ганна Яківна, 3 р., утриманець, 27.04.1933 р., невідома.
Байдар Мотря Ничипорівна,30 р., одноосібник, 07.06.1933 р., невідома.
Байка Варка Ничипорівна, 54 р., член артілі, 01.06.1933 р., невідома.
Байка Іван Степанович, 26 р., член артілі, 14.04.1933 р., невідома.
Байка Петро Юхимович, 3 р., утриманець, 24.05.1933 р., невідома.
Байко Андрій Юхимович, 14 р., утриманець, 10.06.1933 р., невідома.
Байко Ганна Михайлівна, 12 р., утриманець, 15.06.1933 р., невідома.
Байко Марія Юхимівна, 9 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Бандар Михайло Андрійович, 36 р., одноосібник, 12.05.1933 р., невідома.
Баран Демитій, 69 р., одноосібник, 10.05.1933 р., старість.
Баран Дораш Сергійович, 57 р., одноосібник, 30.03.1933 р., невідома.
Баран Йосип Микитович, 12 р. утриманець, 12.05.1933 р., невідома.
Баран Килина Федотівна, 50 р., одноосібник, 14.04.1933 р., невідома.
Баран Микита Сергійович, 59 р., одноосібник, 10.05.1933 р., невідома.
Баран Одарка Протасівна, 50 р., одноосібник, 11.04.1933 р., невідома.
Баранова Марія Сидорівна. 9 р., утриманець, 10.06.1933 р., невідома.
Баранова Марфа Михайлівна. 32 р., одноосібник, 23.06.1933 р., невідома.
Батар Михайло Фотович, 34 р., одноосібник, 04.05.1933 р., невідома.
Білогуцька Вустя Іванівна, 5 р., утриманець, 05.04.1933 р., невідома.
Білоруський Рудосидь Іванович, 8 р., утриманець, 11.04.1933 р., невідома.
Бойко Василь Миколайович. 1 р., утриманець, 14.06.1933 р., невідома.
Бойко Іван Миколайови, 4 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Бойко Йосип Іванович, 49 р., одноосібник, 19.05.1933 р., невідома.
Бойко Марія Тодосівна, 60 р., одноосібник, 22.03.1933 р., невідома.
Бойко Міхим [нерозбірливо], 43 р., одноосібник, 24.03.1933 р., застужений.
Бойко Параска Микитівна, 75 р., одноосібник, 04.06.1933 р., старість.
Бойко Тетяна Артемівна. 31 р., одноосібник, 10.11.1933 р., невідома.
Бойко Федора Василівна, 49 р., член колгоспу, 17.06.1933 р., невідома.
Бойко Хотина Іванівна, 73 р., одноосібник, 10.05.1933 р., старість.
Бойко Явдоха Юхимівна, 6 р., утриманець, 14.05.1933 р., невідома.
Бондар [нерозбірливо], 70 р., одноосібник, 13.04.1933 р., невідома.
Бондар Василь М[нерозбірливо], 11 р., утриманець, 09.06.1933 р., невідома.
Бурбак Оляна Луківна, 10 р., утриманець, 04.06.1933 р., невідома.
Бурчак Степанида Луківна, 3 р., утриманець, 15.06.1933 р., невідома.
Буряк Петро Лукич, 5 р., утриманець, 09.06.1933 р., невідома.
Варич Іван Гаврилович, 4 р., утриманець, 18.04.1933 р., невідома.
Варич Михайло Прокопович, 14 р., утриманець, 03.07.1933 р., невідома.
Варичь Прокіп Семенович, 36 р., одноосібник, 05.07.1933 р., невідома
Вешемірська Домаха Федорівна, 7 р., утриманець, 09.09.1933 р., кашель та пронос.
Вешемірський Іван Федотович, 3 р., утриманець, 13.09.1933 р., невідома.
Волошин Іван Лукович. 7 р., утриманець, 03.06.1933 р., невідома.
Волошин Явтух Зінькович. 78 р., одноосібник, 04.06.1933 р., старість.
Вошка Пріська Тимошівна. 70 р., член колгоспу, 22.06.1933 р., невідома.
Гавага Антін Семенович, 48 р., член артілі, 16.04.1933 р., невідома.
Гавага Оксана Антівна, 21 р., член колгоспу, 24.05.1933 р., невідома.
Гавага Олена Іванівна, 8 р., утриманець, 08.05.1933 р., невідома.
Гавага Тетяна Ничипорівна, 45 р., член артілі, 18.04.1933 р., невідома.
Гавта Грицько Іванович, 5 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Гнівиш Галя Захарівна, 3 р., утриманець, 11.02.1933 р., невідома.
Гнідар [нерозбірливо], 7 р., утриманець, 27.04.1933 р., невідома.
Гнідар Галина Іванівна, 8 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Гнідар Павло Іванович, 5 р., утриманець, 15.04.1933 р., невідома.
Грисенко Іван Костянтинович, 2 р., утриманець, 10.04.1933 р., невідома.
Грисенко Вера Миколаївна. 2 р., утриманець, 30.05.1933 р., невідома.
Грисенко Горпина Яківна. 72 р., член колгоспу, 20.06.1933 р., старість.
Грисенко Наталка Яківна. 14 р., утриманець, 15.06.1933 р., невідома.
Грисенко Сирофим Андрійович, 19 р., член колгоспу, 02.06.1933 р., невідома.
Гриценко Марія Артемівна, 38 р., одноосібник, 11.04.1933 р., невідома.
Гришко Іван Іванович, 37 р., одноосібник, 13.04.1933 р., невідома.
Дівуха Ганна Яремівна, 6 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Дівуха Ганна Яримівна, 9 р., утриманець, 27.05.1933 р., невідома.
Дівуха Левко Яремович, 12 р., утриманець, 24.04.1933 р., невідома.
Дівуха Петро Якович, 45 р., одноосібник, 13.06.1933 р., невідома.
Заяксирський Семен Грицькович, 21 р., одноосібник, 15.08.1933 р., невідома.
Збарський Іван Дмитрович, 30 р., одноосібник, 19.10.1933 р., брюшний тиф.
Згурста Вустя Пилипівна, 3 р., утриманець, 03.04.1933 р., невідома (від недоєдання).
Згурська Анна Михайлівна, 60 р., одноосібник, 09.06.1933 р., невідома.
Згурська Катерина Миколаївна, 35 р., член колгоспу, 26.05.1933 р., невідома.
Згурська Марія Микитівна, 1 р., утриманець, 31.06.1933 р., невідома.
Згурська Марта Пилипівна, 33 р., член кпу, 20.05.1933 р., невідома.
Згурська Соломія Йосиповна, 66 р., одноосібник, 20.01.1933 р., невідома.
Згурська Явдоха Антонівна, 50 р., одноосібник, 03.06.1933 р., невідома.
Згурська Явдоха, 25 р., член артілі, 17.04.1933 р., невідома.
Згурський [нерозбірливо] Пилипович, 5 р., утриманець, 16.04.1933 р., вдома.
Згурський Кіндрат Павлович, 1 р., утриманець, 08.06.1933 р., невідома.
Згурський Кость Іванович, 3 р., утриманець, 27.04.1933 р., невідома.
Згурський Микита Павлович, 24 р., одноосібник, 15.06.1933 р., невідома.
Згурський Микола [нерозбірливо], 60 р., одноосібник, 09.02.1933 р., невідома.
Згурський Микола Петрович, 3 р., утриманець, 30.04.1933 р., невідома.
Згурський Мокій [нерозбірливо], 60 р., одноосібник, 01.03.1933 р., старість.
Згурський Мосій [нерозбірливо], 20 р., утриманець, 05.04.1933 р., невідома.
Згурський Олекса Оникійович, 1 р., утриманець, 14.06.1933 р., невідома.
Згурський Орест Нім, 48 р., одноосібник, 14.04.1933 р., невідома.
Згурський Пилип [нерозбірливо], 31 р., одноосібник, 03.03.1933 р., невідома.
Згурський Федь Максимович, 28 р., член артілі, 16.04.1933 р., невідома.
Згурський Фелікс Дорошевич, 27 р., одноосібник, 27.05.1933 р., невідома.
Згурський Яків Семенович, 13 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Зубко Анна Олексіївна, 7 р., утриманець, 23.04.1933 р., невідома.
Зубко Валентин Степанович, 6 р., утриманець, 08.04.1933 р., невідома.
Зубко Василь Якович, 8 р., утриманець, 11.05.1933 р., невідома.
Зубко Галина Артемівна, 65 р., утриманець, 04.05.1933 р., старість.
Зубко Іван [нерозбірливо], 6 р., утриманець, 24.03.1933 р., невідома.
Зубко Іван Пилипович, 4 р., утриманець, 24.04.1933 р., невідома.
Зубко Іван Якович, 6 р., утриманець, 08.04.1933 р., невідома.
Зубко Пилип Іванович, 52 одноосібник, 31.04.1933 р., невідома.
Зубко Семен [нерозбірливо], 14 р., утриманець, 16.03.1933 р., невідома.
Зубко Тетяна Іванівна, 53 р., одноосібник, 02.05.1933 р., невідома.
Зубко Фанас Олексійович, 19 р., одноосібник, 14.04.1933 р., невідома.
Зубко Федот Данилович, 38 р., одноосібник, 27.04.1933 р., невідома.
Зубко Яків Назарович, 68 р., одноосібник, 07.05.1933 р., невідома.
Зубко Ярина Яковна, 11 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Зубкова Анна Якимівна, 13 р., утриманець, 10.06.1933 р., невідома.
Зубкова Явдоха Сергіївна, 4 р., утриманець, 07.04.1933 р., невідома.
Кашовай Ніна Лигорова, 2 міс., утриманець, 15.11.1933 р., невідома.
Кашовий Іван Грицькович, 2 р., утриманець, 23.03.1933 р., невідома.
Кельбас Галка Семенівна, 1 р., утриманець, 11.04.1933 р., невідома.
Кисіль Андрій Андрійович, 1 р., утриманець, 08.05.1933 р., невідома.
Кисіль Василь Грицькович, 13 р., утриманець, 18.06.1933 р., невідома.
Кисіль Вустя [нерозбірливо], 38 р., одноосібник, 27.04.1933 р., невідома.
Кисіль Ливко Трохимович, 69 р., одноосібник, 01.06.1933 р., невідома.
Кисіль Ліонід Андрійович, 4 р., утриманець, 03.05.1933 р., невідома.
Кисіль Марія С[нерозбірливо], 4 р., утриманець, 05.05.1933 р., невідома.
Кисіль Марія Трохимівна, 7 р., утриманець, 20.06.1933 р., невідома.
Кисіль Михайло Андрійович, 11 р., утриманець, 10.05.1933 р., невідома.
Кисіль Оляна Андріївна, 12 р., утриманець, 18.05.1933 р., невідома.
Кисіль Палажка Андрійовна, 7 р., утриманець, 02.05.1933 р., невідома.
Кисіль Петро Павлович, 10 р., утриманець, 01.05.1933 р., невідома.
Кисіль Санька Андріївна, 12 р., утриманець, 20.06.1933 р., невідома.
Кисіль Свирид Іванович, 52 р., одноосібник, 10.05.1933 р., невідома.
Кисіль Тихін Іванович, 44 р., одноосібник, 19.06.1933 р., невідома.
Кичата Варка Степанівна, 5 р., утриманець, 14.05.1933 р., від виснаження.
Кичата Марта, 60 р., одноосібник, 13.06.1933 р., старість.
Кичата Оксана Арсенівна. 50 р., член колгоспу, 22.06.1933 р., невідома.
Кичата Тетяна Петрівна, 46 р., одноосібник, 19.06.1933 р., невідома.
Кичатий Іван Степанович, 3 р., утриманець, 23.01.1933 р., невідома.
Кичатий Родон Давидович, 74 р., одноосібник, 09.02.1933 р., старість.
Кичатий Степан [нерозбірливо], 37 р., одноосібник, 14.04.1933 р., невідома.
Клименко Горпина, 46 р., одноосібник, 24.05.1933 р., невідома.
Клименко Килина Іванівна, 65 р., одноосібник, 26.05.1933 р., невідома.
Клименко Тодось, 49 р., одноосібник, 14.05.1933 р., невідома.
Климко Горпина, 40 р., член артілі, 27.05.1933 р., невідома.
Климко Тодось Миколайович, 45 р., член колгоспу, 22.05.1933 р., невідома.
Климко Харитон Якович, 75 р., одноосібник, 09.05.1933 р., старість.
Колісник Ганна Кирилівна, 3 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Колісник Ганна Трохимівна, 1 р., утриманець, 16.06.1933 р., невідома.
Колісник Іван Кузьмич, 90 р., одноосібник, 08.04.1933 р., невідома.
Колісник Михайло Трохимович, 1 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Колісник Оляна Кирилівна, 1 р., утриманець, 24.04.1933 р., невідома.
Колісник Федот Іванович, 54 р., одноосібник, 17.04.1933 р., невідома.
Колода Андрій Іванович, 23 р., одноосібник, 23.03.1933 р., застужений.
Колос Марія Федівна, 6 р., утриманець, 28.04.1933 р., невідома.
Колос Микола Федович, 8 р., утриманець, 04.05.1933 р., невідома.
Колос Федь Трохимович, 29 р., член артілі, 03.05.1933 р., невідома.
Коновал Михайло Андрійович. 9 р., утриманець, 20.06.1933 р., невідома.
Костенко Илько Дмитрович, 14 р., утриманець, 12.05.1933 р., невідома.
Костенко Одарка Ністратова, 60 р., член кпу, 10.05.1933 р., старість.
Кошова Оляна Лигорівна, 2 р., утриманець, 24.01.1933 р., р., невідома.
Кошова Тетяна Семенівна, 10 р., утриманець, 02.06.1933 р., невідома.
Кошова Явдоха Василівна, 5 р., утриманець, 17.10.1933 р., кашель в горлі.
Кошовий Андрій Тимошевич, 5 р., утриманець, 13.05.1933 р., невідома.
Кошовий Василь Пилипович, 3 р., утриманець, 09.05.1933 р., невідома.
Кошовий Володимир Тимошорвич, 4 р., утриманець, 24.11.1933 р., простуда.
Кошовий Кирило Іванович. 20 р., член колгоспу, 21.05.1933 р., невідома.
Кошовий Павло Тимошович, 11 р., утриманець, 09.06.1933 р., невідома.
Кошовий Семен С[нерозбірливо], 46 р., член колгоспу, 03.06.1933 р., невідома.
Кошовий Степан Каленикович, 28 р., одноосібник, 25.04.1933 р., невідома.
Кошовий Федь Совкович, 39 р., член кпу, 14.05.1933 р., невідома.
Крамар Василь Сергійович, 40 р., одноосібник, 04.06.1933 р., невідома.
Крамар Олександр Грицькович, 4 р., утриманець, 17.08.1933 р., невідома.
Крамарова Марія Дем’янівна, 68 р., одноосібник, 19.08.1933 р., невідома.
Критейко Сачок Дмитрович, 26 р., член колгоспу, 23.04.1933 р., невідома.
Латкова Катерина [нерозбірливо], 4 р., утриманець, 08.04.1933 р., невідома.
Лузан Степан Трохимович, 53 р., одноосібник, 31.05.1933 р., невідома.
Лук’яненко Григорій Кирилович, р., утриманець, 05.11.1933 р., невідома.
Лук’яненко Павло Петрович, 1 р., утриманець, 17.05.1933 р., невідома.
Лук’яненко Явтух Петрович, 4 р., утриманець, 24.05.1933 р., невідома.
Лукашенко Марія, 65 р., одноосібник, 13.04.1933 р., невідома.
Любар Арсень Трифонович, 19 р., одноосібник, 18.06.1933 р., невідома.
Любар Марва, 59 р., одноосібник, 24.05.1933 р., невідома.
Любар Марія Максимівна, 70 р., член артілі, 05.01.1933 р., старість.
Любар Микола Маркович, 9 р., утриманець, 17.05.1933 р., невідома.
Любар Олександра Марковна, 7 р., утриманець, 07.05.1933 р., виснаження.
Любар Петро Іванович, 4 р., утриманець, 15.04.1933 р., невідома.
Любар Петро Маркович, 3 р., утриманець, 14.05.1933 р., невідома.
Ляпун Андрій Мар., 37 р., одноосібник, 12.02.1933 р., невідома.
Ляпун Красина Андріївна, 6 р., утриманець, 02.06.1933 р., невідома.
Ляпун Марпель [нерозбірливо], 78 р., одноосібник, 27.12.1933 р., старість.
Майборода Антін Грицькович, 10 р., утриманець, 13.06.1933 р., невідома.
Майборода Василь Грицькович, 19 р., одноосібник, 24.03.1933 р., невідома.
Майборода Васька Пантелеймонович, 2 р., утриманець, 08.05.1933 р., невідома.
Майборода Галка Пантелеймонівна, 3 р., утриманець, 19.05.1933 р., невідома.
Майборода Марія Грицьківна, 1 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Майборода Михайло Грицькович, 6 р., утриманець, 16.06.1933 р., невідома.
Майборода Оверко Ничипорович, 50 р., одноосібник, 25.01.1933 р., невідома.
Майборода Таня Пантелейовна, 6 р., утриманець, 07.05.1933 р., невідома.
Мамай Федь Кіндратович, 13 р., утриманець, 11.06.1933 р., невідома.
Мамай Ялосивета Кіндратівна, 24 р., одноосібник, 12.06.1933 р., невідома.
Мисенко Олександра [нерозбірливо], 2 р., утриманець, 28.03.1933 р., невідома.
Москаленко Віра Василівна, 3 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Москалик Прокіп Васильович, 17 р., член колгоспу, 31.05.1933 р., невідома.
Моторна Анна Федорівна, 66 р., одноосібник, 10.06.1933 р., старість.
Моторний Василь Ивавич, 29 р., одноосібник, 24.04.1933 р., невідома.
Моторний Илько Миколайович, 23 р., одноосібник, 06.04.1933 р., невідома.
Моторний Микола Калинович, 60 р., член артілі, 12.02.1933 р., старість.
Моторний Олекса Михайлович, 7 р., утриманець, 02.05.1933 р., невідома.
Моторний Панас Петрович, 7 р., утриманець, 11.04.1933 р., невідома.
Моторний Петро Гнатович. 35 р., одноосібник, 11.04.1933 р., невідома.
Моторний Тридон [нерозбірливо], 52 р., одноосібник, 28.03.1933 р., невідома.
Моторний Трохим Терешкович, 27 р., член колгоспу, 26.05.1933 р., невідома.
Нечипуренко Павло Іванович, 5 р., утриманець, 23.05.1933 р., невідома.
Нещадим Степанида Іванівна, 40 р., одноосібник, 10.04.1933 р., невідома.
Нещадим Тихіш Кіндратович, 12 р., утриманець, 06.05.1933 р., невідома.
Ничипоренко Антін Іванович, 9 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Ничипоренко Илько Накович, 7 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Ничипоренко Федь Накович, 14 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Нищадим Микола Тарасович, 7 р., утриманець, 02.04.1933 р., невідома.
Нищадим Тарас Павлович, (?) р., одноосібник, 23.03.1933 р., невідома.
Нищадим Федь Тарасович, 14 р., утриманець, 16.04.1933 р., невідома.
Нищадим Ярошка Тарасівна, 6 р., утриманець, 17.04.1933 р., невідома.
Олефір Кирило Якович, 65 р., одноосібник, 27.04.1933 р., невідома.
Олефір Марія Федіна, 3 р., утриманець, 30.04.1933 р., невідома.
Олефір Соломія Кирилівна, 18 р., утриманець, 20.04.1933 р., невідома.
Олефір Явдоха Лукашівна, 26 р., одноосібник, 14.05.1933 р., невідома.
Олефір Яків Кирилович, 22 р., одноосібник, 25.04.1933 р., невідома.
Олефір Ярина Башівна, 18 р., член колгоспу, 13.06.1933 р., невідома.
Павловська Явдоха Ничипорівна, 78 р., член артілі, 11.01.1933 р., старість.
Павловський Дмитро Петрович, 1 р., утриманець, 23.04.1933 р., невідома.
Пасталака Іван Захарович, 14 р., одноосібник, 19.05.1933 р., невідома.
Пасталака Якима Лаврентіївна, 70 р., одноосібник, 8.02.1933 р., старість.
Патруль Олександра Костива, 7 тижнів, утриманець, 10.07.1933 р., невідома.
Петруль Гриц3ько Харламович, 64 р., член артілі, 24.05.1933 р., невідома.
Петруль Дмитро Грицькович, 3р., утриманець, 14.05.1933 р., невідома.
Пипа Василь Савкович,12 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Пипа Василь Савович. 12 р., утритманець, 17.06.1933 р., невідома.
Пипа Килина Савківна. 3 р., утриманець, 20.06.1933 р., невідома.
Пипа Микола Сопронович, 6 р., утриманець, 11.08.1933 р., невідома.
Пипа Михайло Дмитрович, 13 р., утриманець, 22.06.1933 р., невідома.
Пипа Никідор Юхимович, 11 р., утриманець, 12.06.1933 р., невідома.
Пипа Петро Іванович, 3 р., утриманець, 14.06.1933 р., невідома.
Пипа Сашко, 3 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Пипа Тетяна Савівна, 6 р., утриманець, 10.06.1933 р., невідома.
Пипа Юхим Олексійович, 60 р., одноосібник, 29.05.1933 р., старість.
Піта Гана Трохимівна, член артілі, 10.05.1933 р., старість.
Піта Марина, 1 р., утриманець, 31.03.1933 р., невідома.
Плакся Максим Тарасович, 3 р., утриманець, 23.03.1933 р., невідома.
Плакся Михайло Тодосевич, 1 р., утриманець, 01.06.1933 р., невідома.
Польова Васта, 31 р., член артілі, 11.05.1933 р., невідома.
Потруль Охрім Степанович, 79 р., член артілі, 12.05.1933 р., невідома.
Праша Гнат Якович, 25 р., одноосібник, 09.02.1933 р., невідома.
Прошак Микола Васильович, 1 день, утриманець, 06.01.1933 р., невідома.
Прошак Петро Ількович, 8 міс., утриманець, 28.01.1933 р., невідома.
Пташило Орест [нерозбірливо], 52 р., одноосібник, 02.03.1933 р., невідома.
Пташина Параска Федотівна, 13 р., член артілі, 08.04.1933 р., невідома.
Радченко Катерина Прохорівна, 18 р., член колгоспу, 24.05.1933 р., невідома.
Разіченко Мтуся [нерозбірливо], 54 р., член артілі, 21.03.1933 р., невідома.
Разічко Максим Сергійович, 25 р., одноосібник, 09.04.1933 р., невідома.
Рябокін Марія М[нерозбірливо], 17 р., член колгоспу, 28.05.1933 р., невідома.
Рябокінь Грицько Пилипович, 9 міс., утриманець, 05.04.1933 р., невідома.
Рябокінь Зінько Харламович, 49 р., одноосібник, 11.03.1933 р., невідома.
Сайко Василь Ларіївич, 2 р., утриманець, 03.01.1933 р., від застуди.
Сіренко Артем Дем’янович, 56 р., член артілі, 12.05.1933 р., невідома.
Сіренко Василь Остапови, 55 р., колгоспник, 09.06.1933 р., невідома.
Сіренко Олекса С[нерозбірливо], 6 р., утриманець, 13.06.1933 р., невідома.
Сіренко Федора Захарівна, 16 р., член колгоспу, 18.06.1933 р., невідома.
Сіренкова Секлета Г[нерозбірливо], 30 р., одноосібник, 18.11.1933 р., невідома.
Скляр Ганна Іванівна, 50 р., одноосібник, 21.05.1933 р., невідома.
Скляр Грицько Антонович, 56 р., член артілі, 11.05.1933 р., невідома.
Скляр Дементій Степанович, 55 р., одноосібник, 27.06.1933 р., невідома.
Скляр Дмитро Петрович. 1 р., член колгоспу, 24.06.1933 р., невідома.
Скляр Іван Дементович, 16 р., одноосібник, 14.06.1933 р., невідома.
Скляр Ліда Петрівна. 24 р., член колгоспу, 24.06.1933 р., невідома.
Скляр Михайло Дементович, 14 р., утриманець, 12.05.1933 р., невідома.
Скляр Михайло Єфремович, 35 р., член артілі, 15.03.1933 р., невідома.
Скляр Михайло Семенович, 23 р., одноосібник, 16.04.1933 р., невідома.
Скляр Одарка Петрівна, 39 р., одноосібник, 19.06.1933 р., невідома.
Скляр Петро Данилович. 42 р., член колгоспу, 15.06.1933 р., невідома.
Скляр Семен Малахович, 54 р., одноосібник, 06.04.1933 р., невідома.
Скляр Сила [нерозбірливо], 10 р., утриманець, 14.03.1933 р., невідома.
Скляр Явдоха Федотівна, 10 р., утриманець, 17.06.1933 р., невідома.
Соколовська Марина Федотівна, 19 р., колгоспник, 17.06.1933 р., невідома.
Соколовський Василь Стипанович, 5 р., утриманець, 11.04.1933 р., невідома.
Соколовський Федот Йосипович, 55 р., в колгоспі, 17.06.1933 р., невідома.
Стедеш Степан Іванович, 25 р., одноосібник, 22.04.1933 р., невідома.
Стеценко [нерозбірливо] Семенович, 6 р., утриманець, 11.04.1933 р., невідома.
Стеценко Дмитро Васильович, 1 р., утриманець, 07.01.1933 р., невідома.
Стеценко Іван [нерозбірливо], 52 р., член артілі 07.04.1933 р., невідома.
Стеценко Іван Степанович, 2 р., утриманець, 13.03.1933 р., невідома.
Стеценко Килина О[нерозбірливо], 22 р., утриманець, 14.04.1933 р., каліка.
Стеценко Майбертій Охрімович, 45 р., одноосібник, 19.04.1933 р., невідома.
Стеценко Марта, 45 р., член колгоспу, 24.05.1933 р., невідома.
Стеценко Михайло Оксентійович, 12 р., утриманець, 10.06.1933 р., невідома.
Стеценко Мотря, 27 р., член артілі, 24.05.1933 р., невідома.
Стеценко Настя Іванівна, 10 р., утриманець, 08.04.1933 р., невідома.
Стеценко Оляна Тимонива, 10 міс., утриманець, 13.01.1933 р., невідома.
Стеценко Семен Михайлович, 32 р., одноосібник, 12.05.1933 р., невідома.
Стеценко Степан Іванович, 26 р., член артілі, 20.04.1933 р., невідома.
Стеценко Урсул Федович. 42 р., член колгоспу, 22.06.1933 р., невідома.
Стеценко Ф[нерозбірливо]. 17 р., член колгоспу, 17.05.1933 р., невідома.
Сушко Кузьма Ярович, 23 р., член артілі, 24.02.1933 р., туберкульз.
Сушко Михайло Малахійович, 3 р., утриманець, 19.05.1933 р., невідома.
Сушко Пріска Варламівна, 50 р., одноосібник, 18.05.1933 р., невідома.
Табаченко Вера Іванівна,4 р., утриманець, 10.04.1933 р., невідома.
Табаченко Любка Іванівна, 2 р., утриманець, 14.04.1933 р., невідома.
Табаченко Марія Іванівна, 10 р., утриманець, 10.05.1933 р., невідома.
Табаченко Параска Нікимівна, (?) р., член артілі, 24.05.1933 р., невідома.
Табаченко Саша Іванівна, 5 р., утриманець, 12.05.1933 р., невідома.
Табачишко Дерета Василівна, 4 р., утриманець, 21.03.1933 р., невідома.
Табачишко Оляна Василівна, 2 р., утриманець, 21.01.1933 р., невідома.
Тиша Надежда Сопронівна, 14 р., утриманець, 15.06.1933 р., невідома.
Ткач Ганна Харитонівна, 12 р., утриманець, 01.06.1933 р., невідома.
Ткач Гвлина Харитонівна, 20 р., член артілі, 19.05.1933 р., невідома.
Ткач Іван Васильович, 65 р., член артілі, 28.02.1933 р., старість.
Ткач Іван Васильович, 67 р., член артілі, 04.01.1933 р., старість.
Ткач Іван Іванович, 24 р., член косгоспу, 14.06.1933 р., невідома.
Ткач Лекеря, 40 р., член артілі, 07.05.1933 р., невідома.
Ткач Профень Іванович, 16 р., утриманець, 01.06.1933 р., невідома.
Ткач Сергій Іванович, 22 р., член арілі, 01.05.1933 р., невідома.
Ткач Тиміш Михайлович, 5 р., утриманець, 16.06.1933 р., невідома.
Ткач Вера Сергієвна, 6 міс., утриманець, 7.04.1933 р., невідома.
Чаєнко Марія Павловна, 75 р., член артілі, 14.03.1933 р., старість.
Чередник Віктор Кіндратович, 54 р., одноосібник, 20.06.1933 р., невідома.
Чухляп Яків Практович, 47 р., член артілі, 12.05.1933 р., невідома.
Чухсеян Михайло Васильович, 1 р., утриманець, 07.04.1933 р., невідома.
Шершень Марія [нерозбірливо], 2 р., утриманець, 14.05.1933 р., невідома.
Шершень Марія Андріївна, 42 р., одноосібник, 28.04.1933 р., невідома.
Шершень Настя Семенівна, 20 р., односібник, 14.04.1933 р., невідома.
Шершень Яків Тимошович, 21 р., одноосібник, 25.04.1933 р., невідома.
Шершинь Ганна, 18 р., член артілі, 26.03.1933 р., невідома.
Яворський Матвій Йосипович, 19 р., член кпу, травень 1933 р., невідома.
Ямковий Петро нерозбірливо], 1 р., утриманець, 17.03.1933 р., невідома.

Метрические книги по селу Капустино находящиеся на хранении в ГАЧО

  1. Київська   губернія
  2. Київська  єпархія
  3. Миколаївська церква, с.Капустине Звенигородського повіту Стецівської волості
  4. Народження:  1853: ф.152, оп.33, спр.1;  1858-1864: ф.931, оп.1, спр.17;  1860: ф.152, оп.33, спр.2; 1861: ф.152, оп.33, спр.3; 1865-1871: ф.931, оп.1, спр.43;  1872-05.1879: ф.931, оп.1, спр.67;  1876-1878: ф.931, оп.1, спр.89а;  1879-03.1887: ф.931, оп.1, спр.216;  1880: ф.931, оп.1, спр.89а;  1882: ф.931, оп.1, спр.89а; 1884-1887: ф.931, оп.1, спр.89а;  03.1887-1895: ф.931, оп.1, спр.363;  1889-1890: ф.931, оп.1, спр.89а;  1892: ф.931, оп.1, спр.459;  1894-1903: ф.931, оп.1, спр.459;  1896-1903: ф.931, оп.1, спр.536;  04.1903-1909: ф.931, оп.1, спр.657;  1904-1910: ф.931, оп.1, спр.684;  1910-1912: ф.931, оп.1, спр.794;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.824; 1913-1916: ф.931, оп.1, спр.873;  1914-1916: ф.931, оп.1, спр.824;  1917-1920: ф.931, оп.2, спр.358
  5. Шлюб:  1853: ф.152, оп.33, спр.1;  1858-1864: ф.931, оп.1, спр.17;  1860: ф.152, оп.33, спр.2; 1861: ф.152, оп.33, спр.3; 1865-1871: ф.931, оп.1, спр.43;  1887: ф.931, оп.1, спр.370;  1889-1890: ф.931, оп.1, спр.370;  1892-1896: ф.931, оп.1, спр.370;  1897-1901: ф.931, оп.1, спр.534;  1902: ф.931, оп.1, спр.623а;  1903-1905: ф.931, оп.1, спр.534;  1906: ф.931, оп.1, спр.731;  1907-1908: ф.931, оп.1, спр.534;  1909: ф.931, оп.1, спр.262;  1910: ф.931, оп.1, спр.684;   1910-1912: ф.931, оп.1, спр.794;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.824; 1913-1916: ф.931, оп.1, спр.873;  1914-1916: ф.931, оп.1, спр.824;  1917-1918: ф.931, оп.2, спр.358
  6. Смерть:  1853: ф.152, оп.33, спр.1;  1858-1864: ф.931, оп.1, спр.17;  1860: ф.152, оп.33, спр.2; 1861: ф.152, оп.33, спр.3; 1865-1871: ф.931, оп.1, спр.43; 1887: ф.931, оп.1, спр.370;  1889-1890: ф.931, оп.1, спр.370;  1892-1894: ф.931, оп.1, спр.370;  1895: ф.931, оп.1, спр.534; 1896: ф.931, оп.1, спр.370;  1897-1901: ф.931, оп.1, спр.534;  1902: ф.931, оп.1, спр.623а;  1903-1905: ф.931, оп.1, спр.534; 1906: ф.931, оп.1, спр.370;  1907: ф.931, оп.1, спр.554;  1909: ф.931, оп.1, спр.262; 1910: ф.931, оп.1, спр.684;  1910-1912: ф.931, оп.1, спр.794;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.824; 1913-1916: ф.931, оп.1, спр.873;  1914-1916: ф.931, оп.1, спр.824;  1917-1919: ф.931, оп.2, спр.358;  04.-07.1920: ф.931, оп.2, спр.358

 

  1. Київська  губернія
  2. Київська  єпархія
  3. Михайлівська церква, с.Капустине Звенигородського повіту Стецівської волості
  4. Народження:  1796: ф.152, оп.10, спр.1;  1797; : ф.152, оп.10, спр.2;  1805: ф.152, оп.10, спр.4;  1807: ф.152, оп.10, спр.5;  1810: ф.152, оп.10, спр.7;  1814-1820: ф.152, оп.10, спр.6;  1817: ф.152, оп.10, спр.7;  1817: ф.152, оп.10, спр.8;  03.-12.1819: ф.445, оп.1, спр.1;  1821: ф.152, оп.10, спр.9;  1821-1822: ф.152, оп.10, спр.128;  1822-1834: ф.152, оп.10, спр.129;  1824: ф.445, оп.1, спр.1;  1830: ф.152, оп.10, спр.10;  1832: ф.152, оп.10, спр.11;  1833: ф.152, оп.10, спр.12;  1835: ф.152, оп.10, спр.13;  1835: ф.152, оп.10, спр.15;  1836-1842: ф.152, оп.10, спр.14;  1838: ф.152, оп.10, спр.16;  1839: ф.152, оп.10, спр.18;  1840: ф.152, оп.10, спр.19;  1841: ф.152, оп.10, спр.20;  1842: ф.152, оп.10, спр.21;  1843-1851: ф.152, оп.10, спр.22;  1844: ф.152, оп.10, спр.23;  1846: ф.152, оп.10, спр.24;   1847: ф.152, оп.10, спр.25;  1848: ф.152, оп.10, спр.26;  1849: ф.152, оп.10, спр.27 
  5. Шлюб: 1796: ф.152, оп.10, спр.1;  1797; : ф.152, оп.10, спр.2;  1805: ф.152, оп.10, спр.4;  1807: ф.152, оп.10, спр.5;  1810: ф.152, оп.10, спр.7;  1824-1822: ф.152, оп.10, спр.128;  1817: ф.152, оп.10, спр.8;  1819: ф.445, оп.1, спр.1;  1821: ф.152, оп.10, спр.9;  1822-1834: ф.152, оп.10, спр.129;  1824: ф.445, оп.1, спр.1;  1830: ф.152, оп.10, спр.10;  1832: ф.152, оп.10, спр.11;  1833: ф.152, оп.10, спр.12;  1835: ф.152, оп.10, спр.13;  1835-1842: ф.152, оп.10, спр.14;  1838: ф.152, оп.10, спр.16;  1839: ф.152, оп.10, спр.18;  1840: ф.152, оп.10, спр.19;  1841: ф.152, оп.10, спр.20;  1842: ф.152, оп.10, спр.21;  1843-1851: ф.152, оп.10, спр.22;  1844: ф.152, оп.10, спр.23;  1846: ф.152, оп.10, спр.24;   1847: ф.152, оп.10, спр.25;  1848: ф.152, оп.10, спр.26;  1849: ф.152, оп.10, спр.27 
  6. Смерть:  1796: ф.152, оп.10, спр.1;  1797; : ф.152, оп.10, спр.2;  1807: ф.152, оп.10, спр.5;  1810: ф.152, оп.10, спр.7;  1812-1822: ф.152, оп.10, спр.128;  1817: ф.152, оп.10, спр.8;  1819: ф.445, оп.1, спр.1;  1821: ф.152, оп.10, спр.9;  1822-1834: ф.152, оп.10, спр.129;  1824: ф.445, оп.1, спр.1;  1830: ф.152, оп.10, спр.10;  1832: ф.152, оп.10, спр.11;  1833: ф.152, оп.10, спр.12;  1835: ф.152, оп.10, спр.13;  1835-1842: ф.152, оп.10, спр.14;  1835: ф.152, оп.10, спр.15; 1838: ф.152, оп.10, спр.16;  1839: ф.152, оп.10, спр.18;  1840: ф.152, оп.10, спр.19;  1841: ф.152, оп.10, спр.20;  1842: ф.152, оп.10, спр.21;  1843-1851: ф.152, оп.10, спр.22;  1844: ф.152, оп.10, спр.23;  1846: ф.152, оп.10, спр.24;   1847: ф.152, оп.10, спр.25;  1848: ф.152, оп.10, спр.26;  1849: ф.152, оп.10, спр.27

Вернуться к содержанию

Заказать генеалогическое исследование Вашего рода по с. Капустино

Если Ваш род происходит из села Капустино мы можем провести для Вас генеалогическое исследование.
Order a genealogical research based on Kapustino village.

Карты

Вернуться к содержанию

Ваш комментарий