Меню Закрыть меню Историко-генеалогическая
база данных Украины

Залеское

Административно-территориальное деление

Залеское (Залесское) (укр. Заліське) — cело, центр сельского совета Тальновского района Черкасской области. В ХІХ столетии село Гусаковской волости Звенигородского уезда Киевской губернии.

Cело относится к историко-этнографическому региону Среднее Поднепровье (Надднепрянщина).

История городов и сел УССР 1972 год

Заліське (до другої половини XVIІ ст.— Юзефівка) — село, центр сільської Ради. Розташоване на невеликій річці Машкиболоті (притока Гірського Тікичу), за 18 км на північ від районного центру і 20 км від залізничної станції Тальне. Населення — 1589 чоловік.

На території села розміщена центральна садиба колгоспу «Заповіт Леніна», за яким закріплено 2592,3 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2338,7 га орної землі. Основний напрям господарства — вирощування зернових і технічних культур.

В Заліському є восьмирічна школа, клуб, бібліотека з фондом 6,8 тис. книг, дільнична лікарня на 25 ліжок, аптека, дитячі ясла, поштове відділення зв’язку, ощадна каса, 2 магазини.

Партійна організація села об’єднує 43 комуністи, комсомольська — 75 членів ВЛКСМ.

За успіхи в праці 75 трудівників села відзначено урядовими нагородами.

Село засновано наприкінці XVII століття.

243 жителі села брали участь у Великій Вітчизняній війні, з них 152 — загинули в боротьбі

3 ворогом, 72 — відзначені орденами й медалями.

В центрі села 1956 року встановлено пам’ятник 66 воїнам, які полягли смертю хоробрих у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками при визволенні Заліського.

Поблизу села виявлено залишки одного поселення трипільської та двох — черняхівської культур.

Похилевич Л. И. Сказания о населенных местностях Киевской губернии 1864 г.

Залесское, село при ручье Макшиболоте среднем, в 2-х верстах от Кобринова. Жителей обоего пола 1462. В первой половине прошлого века называлось Юзефовкой, по имени Юзефа — владельческого приказчика; во второй половине переименовано Залесским, по фамилии другого приказчика.
Церковь во имя св. Иосифа обручника, деревянная, 4-го класса; земли имеет 47 десятин; построена 1767 года, при священнике Иосифе Сокальском.

Список жертв голодомора 1932-1933 гг. по с. Залеское (Национальная книга памяти жертв голодомора в Украине. Черкасская область.)

Дані зібрані краєзнавцями Лагодзею І.Є., Лагодзею В.Є. в 1987 році  зі слів очевидців, родичів, сусідів, які на даний час померли.

Бакланка Наталія Семенівна, 33 р., селянка,1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Палажка Карпівна, 10 р., дитина,1932 р., причина смерті голод.
Балака Андрон Пилипович, 19 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Секлета Василівна, 18 р., селянин 1932 р., причина смерті голод.
Балака Савка Карпович, 38 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Василь Савович, 9 р. дитина 1933 р., причина смерті голод.
Балака Федот Савович, 1 р.,дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Харитін Андрійович, 15 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Марина Прокопівна, 18 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Григорій Павлович, 21 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Федір Прохорович, 38 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Василь Федотович, 21 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Савка Кузьмович, 12  р., дитина, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Остап Микитович, 50 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Петро Андрійович, 21 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Іван Юхимович, 5 р., дитина, 1932 р., причина смерті голод.
Балака Василь Спиридонович, 8 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Балака Катерина Василівна, 2 р., дитина, 1932 р., причина смерті голод.
Береговий Василь Федорович, 38 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Юхим Федотович, 35 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Берегова Гапка Федорівна,  3 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Берегова Наталка Юхимівна, 15 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Берегова Ульяна Юхимів, 32 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Береговий Яким Сергійович, 35 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Василь Якимович, 9 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Василь Дементійович, 36 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Іван Дементійович, 38 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Берегова Марина Гаврилівна, 25 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Берегова Пистина Гаврилівна, 31 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Федот Сергійович, 32 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Юхим Сергійович, 36 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Василь Федотович, 6 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Петро Гаврилович, 3 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Григорій Гаврилович, 7 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Береговий Гнат Остапович, 15 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Наталія Самійлівна, 37 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Палажка Миколаїївна, 11 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Надія Миколаївна, 8 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Анастасія Миколаївна,  6 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Бакланка Катерина Миколаївна,  4 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Василь Гаврилович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Палажка Іванівна, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Калень Митрофанович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Петро Каленьович, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Мотря Каленівна, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Євтух Петрович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Федора Костянтинівна, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Ладим Костянтинович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Серафима Костянтинівна, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Денис Тимофійович, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Митрофан Тимофійович, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Микола Денисович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Сапрін Самійлович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Іван Петрович, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Марія Петрівна, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Федора Петрівна, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Костянтин Петрович, 56 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Архип Петрович, 50 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Тихін Петрович, 48 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Надія Григорівна, 15 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Яків Мусійович, 44 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Меланка Денисівна, 18 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Митрофан Маркович, 50 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Онися Никандрівна, 20 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Іван Аврамович,, 58 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Євстафій Аврамович, 55 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Микола Стахович, 40 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Білик   Данило Петрович,  49 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Ярохтей Петрович, 52 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Марина Петрівна, 4 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Іван  Васильович, 5 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Іван Савович, 5 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Катерина Денисівна, 1 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Калень Олександрович, 42 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Федора Андріївна, 8 р., дитина, 1932 р., причина смерті голод.
Білик Марія Андріївна, 7 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Меланка  Петрівна, 10 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Григорій Сапронович, 6 р., дитина, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Оверко Семенович, 46 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Білик Василь Степанович, 36 р., селянин, 1932 р., причина смерті голод.
Бондаренко Олександр Іванович, 18 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Марія  Кирилівна, 21 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Федора Олександрівна, 23 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Марія Олександрівна, 1932 р., причина смерті голод.
Бондаренко Сергій  Олексанрович, 1932 р., причина смерті голод.
Бондаренко Ганна Фоківна, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Омелько Карпович, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Христя Сапронівна, 55 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Захарко Омелькович, 33 р., селянин, 1933 р., причина смерті голод.
Бондаренко Зіновія Захарівна, 54 селянка 1933
Бондаренко Сапрін Захарович, 50 селянин 1933
Бондаренко Гапка Пилипівна, 64 селянка 1932
Бондаренко Наталка Іванівна, 27 селянка 1933
Бондаренко Микита Семенович, 40 селянин 1933
Бондаренко Сергій Філімович, 1933
Бондаренко Іван Миколайович, 1933
Бондаренко Петро Микитович, 1933
Бондаренко Катерина Оверківна, 1933
Бондаренко Текля Гаврилівна, 1933
Бондаренко Пистина
Миронівна, 1932
Бондаренко Архип Сидорович,1932
Бондаренко Ольга Сергіївна,1933
Бондаренко Василь Харитонович,1933
Бондаренко Арсень Костьович,1933
Бондаренко Пилип Ульянович, 34 селянин 1933
Бондаренко Оксана Пилипівна, 14 дитина 1933
Бондаренко Палажка Іванівна, 4 дитина 1933
Бондаренко Варфоломій  Левкович,39 селянин 1933
Бондар Іван Іванович, 3 дитина 1933
Бондар Сергій Іванович, 5 дитина 1933
Бондар Павло Сергійович, 36 селянин 1933
Бондар Софія Сергіївна, 34 селянка 1933
Борисюк  Таламін Дмитрович, 19 селянин 1933
Борисюк Наталка Володимирівна, 16 дитина 1933
Борисюк Павло Григорович, 26 селянин 1933
Борисюк Григорій  Григорович, 3 дитина 1933
Борисюк Микита Григорович, 6 дитина 1933
Борисюк Андрій Григорович, 37 селянин 1933
Борисюк Олексій Андрійович, 14 дитина 1933
Бурбела Феодосія  Федорівна, 30 селянка 1933
Бурбела Гриць Юрійович, 27 селянин 1933
Бурбела Кирило Юрійович, 41 селянин 1933
Бурбела Ганна Юріївна, 26 селянка 1933
Бурбела Левко Ігнатович, 33 селянин 1933
Бурбела Соломія Тимофіївна, 49 селянка 1932
Бурбела Олексій Тимофійович, 33 селянин 1932
Бурбела Секлета Соловеївна, 47 селянин 1933
Бурбела Марія Луківна, 2 дитина 1933
Бурбела Микола,1932
Бурбела Гафія,1932
Бурбела Олександра, 1932
Бурбела Олекса, 1932
Василенко Юрій Кіндратович,1933
Василенко Олена Петрівна, 1933
Василенко Гаврило Олександрович, 1933
Василенко Надія Гаврилівна, 1933
Василенко Лаврін Семенович, 1933
Василенко Марія Вікторівна, 1933
Василенко Юрій Андрійович, 1933
Василенко Олена Андріївна, 1933
Василенко Петро Лавронович,10 дитина 1933
Василенко Катерина  Лавронівна, 3 дитина 1933
Василенко Юмен Семенович, 24селянин 1933
Василенко Катерина Полікарпівна, 3 дитина 1933
Василенко Марія Полікарпівна, 5 дитина 1933
Владика Югина Гаврилівна,1933
Владика Ганна Степанівна,1933
Владика Дмитро Степанович,1933
Владика Леонід Степанович,1933
Вдовиченко Петро Іванович, 1932
Вдовиченко Федір Павлович,1933
Вдовиченко Микита Пилипович,1933
Вдовиченко Гнат Володимирович, 44 селянин 1933
Вдовиченко Павло Володимирович, 42 селянин 1933
Вдовиченко Євдоким Володимирович,48 селянин 1933
Вдовиченко Пистина Володимирівна,33 селянка 1933
Вдовиченко Гапка Володимирівна,31 селянка 1933
Вознюк Петро Олексович, 1933
Вознюк Олександр  Олексович, 1933
Вознюк Варка  Дмитрівна,27 селянка 1933
Вознюк Наталка  Дмитрівна,19 селянка 1933
Вознюк Петро  Дмитрович,13 дитина 1933
Вознюк Дмитро  Кузьмович,48 селянин 1932
Гнатенко Семен  Петрович, 1933
Гнатенко Василь  Романович, 1933
Гнатенко Роман  Романович, 1933
Гнатенко Василь  Михайлович, 42 селянин 1933
Гнатенко Микола  Михайлович, 35 селянин 1933
Гнатенко Петро  Уласович, 28 селянин 1932
Гнатенко Марія  Уласівна, 23 селянка 1932
Гнатенко Микола  Уласович, 22 селянин 1933
Гнатенко Роман  Михайлович, 1933
Гнатенко Яків  Уласович, 1933
Гнатенко Олександра  Уласівна, 1933
Гнатенко Андрій  Уласович, 1933
Гончаренко Іван  Сергійович, 1933
Грабовий Василь  Максимович, 1933
Грабова Мотря  Максимівна, 1933
Грабова Марія  Нечипорівна, 1933
Грабова Ганна  Нечипорівна, 1933
Грабовий Пилип  Нікіфорович, 56 селянин 1933
Грабова Мотря  Юменівна, 37 селянка 1933
Грабова Югина  Юменівна, 5 дитина 1933
Гульченко Павло  Кирилович, 1933
Гульченко Домаха  Савівна, 1933
Гульченко Микола  Павлович, 1933
Гульченко  Наталка  Павлівна, 1933
Грубий Володимир  Євтухович 31 селянин 1933
Грубий Сергій  Євтухович 29 селянин 1933
Грубий Іван  Євтухович 33 селянин 1933
Грубий Микола  Євтухович 25 селянин 1933
Груба Наталка  Євтухівна 27 селянка 1933
Грубий Петро  Євтухович 1933
Грубий Іван  Дмитрович 1933
Грубий Дмитро  Дмитрович 1933
Грубий Тарас  Дмитрович 1933
Грабова Христя  Давидівна 1933
Давидюк Марина  Давидівна 1933
Дратований Михайло  Федорович 1933
Дратована Марина Михайлівна 1933
Дратований Федот Михайлович 1933
Дратована Марія Данилівна 1933
Дратована Гапка Федотівна 1932
Дратована Гапка Григорівна 1932
Дратована Оляна 1933
Дратований Іван Олександрович 1933
Дратований Денис 1933
Дратована Лампія 1933
Дратована Ялина  1933
Дратована Марина Данилівна 1933
Дратований Семен Семенович 1932
Дратована Євдокія Семенівна 1932
Дратована Горпина Семенівна 1933
Дратована Ярина Семенівна 1933
Дратований Микита Каленикович 33 селянин 1933
Дратована Софія Микитівна 10 дитина 1933
Дратована Надія Микитівна 7 дитина 1933
Дратований Федот Миколайович 1932
Дратована Марина Данилівна 1933
Дратований Мирін Федотович 1933
Дратована Галина Федотівна 1933
Дратований Марко Федотович 1933
Дратована Меланка Федотівна 1933
Дратований Сава Ювменович 1932
Дратована Оляна Іванівна 1933
Дратована Марія Савівна 1933
Дратована Ганна Савівна 1933
Дратований Василь Савович 1933
Дратований Семен Мусійович 1933
Дратована Марина 1932
Дратований Іван Семенович 1933
Дратований Петро Семенович 1933
Дратований Микола Семенович 1933
Дратований Наум 1932
Дратований Микита 1933
Дратований Іван 1933
Дратований Григорій 1933
Дратований Марко 1932
Дратований Петро Лаврентійович 34 селянин 1933
Дратований Микита Олексійович 33 селянин 1933
Дратований Олександр Іванович 39 селянин 1933
Дратований Сергій Сергійович 33 селянин 1933
Жила Сергій Васильович 1932
Жила Параска Трохимівна 1933
Жила Федір Сергійович 1932
Загородній Гавел Васильвич 1933
Загородня Килина Петрівна 1933
Загородня Ялина Гавелівна 1933
Загородня Гапка Гавелівна 1933
Загородній Іван Гавельович 1933
Загородній Дем’ян Федорович 1933
Загородній Василь Тарасович 1933
Загородня Мотря Кирилівна 1933
Загородній Лаврін Макарович 1932
Загородній Іван Макарович 1932
Загородній Мирін Дмитрович 38 селянин 1932
Замулянець Серафима Остапівна 1933
Замулянець Марина Пилипівна 1933
Замулянець Олександра Пилипівна  1933
Замулянець Іван Каленьович 1933
Замулянець Іван Іванович 1933
Замулянець Григорій Іванович 35 селянин 1933
Замулянець Денис Федорович 23 селянин 1933
Замулянець Семен Микитович 21 селянин 1933
Замулянець Микита Володимирович 21 селянин 1933
Замулянець Логвин Степанович 23 селянин 1933
Замулянець Оверко Феодосійович 1933
Замулянець Василь Микитович 1933
Замулянець Іван Леонтійович 1933
Замулянець Омелько Семенович 1932
Заєць Катерина Ільківна 1932
Зозуля Гапка  Микитівна 1933
Зозуля Ілько Нифонович 1933
Зозуля Павло Ількович 1933
Зозуля Іван Ількович 1933
Зозуля Дмитро  Ількович 1933
Зозуля Федір  Ількович 1933
Зозуля Марія  Ільківна 1933
Зозуля Хима  Ільківна 1933
Зозуля Захарко Нифонтович 1933
Зозуля Горпина Нифонтівна 1933
Зозуля Федір Нифонтович 1933
Зозуля Микита Нифонтович 1932
Зозуля Килина Нифонтівна 1932
Зозуля Іван Нифонтович 1932
Зозуля Наталка Юріївна 30 селянка 1933
Зозуля Катерина Стахівна 20 селянка 1933
Зозуля Ганна Стахівна 10 дитина 1933
Зозуля Василь Нифонтович 1933
Зозуля Петро Васильович 1933
Зозуля Ярина Василівна 1933
Зозуля Яків Васильович 1933
Зозуля Анастасія Іванівна 1932
Зозуля Іван  1932
Зозуля Кирило 1933
Зозуля   Зінаїда 1933
Зозуля Федір Павлович  1933
Зозуля Іван Павлович 1933
Зозуля Фадей Степанович 1932
Зозуля Юхим Леонтійович 1933
Зозуля Стах Євменович 1933
Загородній Мирін Дмитрович 38 селянин 1932
Загородній Тимофій 1932
Іщенко Прасина 1933
Іщенко Олена  Максимівна 1933
Іщенко Федір 1933
Іщенко Юхим 1933
Іщенко Марія 1933
Іщенко Василина 1933
Іщенко Архип 1933
Іщенко Євдокія 1933
Іщенко Семен  Архипович 1932
Іщенко Борис  Архипович 1932
Іщенко  Тимофій  Архипович  1933
Іщенко Олександр 1933
Іщенко Марта 1933
Іщенко Антін  Олександрович 1933
Іщенко   Гапка 1933
Іщенко Федора 1933
Іщенко Степан 1932
Іщенко Григорій  Васильович 1932
Іщенко Сергій  Іванович 1933
Іщенко Демид  Тимофійович 1933
Іщенко Василь  Якович  1933
Іщенко Іван  Якимович  1933
Коломієць Григорій Іванович  1933
Коломієць Євген Маркович 1933
Коломієць Марко Петрович 1933
Коломієць Роман Васильович 1932
Коломієць Марко Микитович 1932
Коломієць Калістрат Максимович 1933
Коломієць Іван 1933
Коломієць Василь 1933
Коломієць Микита Іванович 1933
Коломієць Прокіп Павлович 1933
Коломієць Параска Петрівна 1933
Коломієць Федора Прокопівна 1933
Коломієць Марія Прокопівна  1932
Коломієць Павло Павлович 1932
Коломієць Семен  1933
Коломієць Клим 1933
Коломієць Настя 1933
Комар Марія Прохорівна 1933
Комар Явдоха 1933
Комар Микита Прохорович 1933
Комар Прохір Антипович 1933
Комар Марія 1932
Комар Євдоким Прохорович 1932
Комар Яків Антонович 1933
Комар Марина Антипівна 1933
Комар Іван Профирович 1933
Комар Григорій Прохорович 1933
Комар Захарій Профирович 1933
Костенко Мотря Тодосівна 1933
Костенко Текля Кіндратівна 1932
Костенко Хома Кіндратович 1932
Костенко Гнат Кіндратович 1933
Костенко Мирін 1933
Костенко Тодось 1933
Костенко Омелько Тодосьович 1933
Костенко Варка Мусіївна 1933
Костенко Домаха Тодосівна 1933
Костенко Семен Тодосьович 1932
Костенко Федот Нечипорович 1932
Костенко Махтодь Нечипорович 1933
Костенко Наталка Іванівна 1933
Костенко Василь Іванович 1933
Костенко Олекса Іванович 1933
Костенко Тихін Корнійович 1933
Костенко Явдоха Тихонівна 1933
Костенко Михайло Тихонович 1932
Костенко Петро Тихонович 1932
Костенко Василь Тихонович 1933
Костенко Ярохтей 1933
Костенко Оксана 1933
Костенко Явдоха Ярохтеївна 1933
Костенко Омелько Ярохтейович 1933
Костенко Іван Андрійович 1933
Костенко Василь Андрійович 1933
Костенко Тодось 1933
Костенко Омелько Тодосьович 1933
Костенко Варка Мусіївна 1932
Костенко Марина Тодосівна 1932
Костенко Прасина Тодосівна 1933
Костенко Текля Кіндратівна 1933
Костенко Хима Кіндратівна 1933
Костенко Надія Петрівна 1933
Костенко Григорій Микитович 1933
Костенко Денис Логвинович 1933
Костенко Федір Федорович 1933
Костенко Іван Остапович 1933
Костенко Фадей Юхимович 1933
Костенко Олександр Олександрович 30 селянин 1933
Кривенко Макар Кузьмович 1932
Кривенко Мотря Гавелівна 1932
Кривенко Калень Макарович 1933
Кривенко Марія Макарівна 1933
Кривенко Петро Макарович 1933
Кривенко Катерина Макарівна 1933
Кривенко Тетяна 1933
Кривенко Костянтин 1933
Кривенко Неонила 1933
Кривенко Марія Олексіївна 1933
Кривенко Яків 1932
Кривенко Тетяна Михайлівна 1932
Кривенко Денис Якович 1933
Кривенко Явдоха Микитівна 1933
Кривенко Степан 1933
Кривенко Наталка 1933
Кривенко Наталка 1933
Кривенко Ніна 1933
Кривенко Павло Захарович 1932
Кривенко Степан Павлович 1932
Кривенко Григорій Адамович 1933
Кривенко Леонід Павлович 1933
Кривенко Семен Григорович 1933
Костенко Максим Платонович 16 дитина 1933
Костенко Тетяна Марківна 42 селянка 1933
Красноставець Андрій Юменович 1933
Красноставець Лигір 1933
Красноставець Нионила 1933
Красноставець Агафія 1933
Красноставець Параска 1933
Красноставець Марія 1932
Красноставець Ганна 1932
Красноставець Онисько 1933
Красноставець Левко Ониськович 1933
Красноставець Марта Ониськівна 1933
Красноставець Олена Ониськівна 1933
Красноставець Левко 1933
Красноставець Христя 1933
Красноставець Марина Левківна 1932
Красноставець Григорій Омелькович 1932
Красноставець Петро Петрович 1933
Красноставець Яків Іванович  1933
Красноставець Тимофій Йосипович 1933
Красноставець Петро Васильович 1933
Кривченко Ганна 1933
Кривченко Трохим 1933
Криса Сапрін 1933
Криса Савка 1933
Криса Артем 1932
Криса Федора 1932
Криса Марія Артемівна 1932
Криса Гаврило Іванович 1933
Криса Прасина 1933
Криса Гапка 1933
Криса Марина 1933
Криса Ялина 1933
Криса Катерина 1933
Криса Артем 1933
Криса Федора 1933
Криса Марія Артемівна 1932
Криса Кирило Микитович 1932
Криса Роман Маркович  1933
Криса Калістрат Васильович 1933
Криса Омелько Павлович 1933
Криса Назар Захарович 1933
Крук Василь Тимофійович 1933
Крук Яким Васильович 1933
Крук Олександра Василівна 1933
Крук Варка Василівна 1933
Крук Олександр Васильович 1933
Крук Феодосія Василівна 1932
Крук Олександр Тимофійович 1932
Крук Кирило Олександрович 1933
Крук Петро Олександрович 1933
Крук Сергій 1933
Крук Текля Юріївна 1933
Крук Наталка Сергіївна 1933
Крук Мирін Сергійович 1932
Крук Лідія Сергіївна 1932
Крук Іван Сергійович 1933
Крук Єлисей Сергійович 1933
Крук Прохір Сергійович 1933
Крук Марія Сергіївна 1933
Крук Петро Іванович 1933
Крук Семен Сергійович 1933
Крук Микита Демидович 1932
Крук Федір Тимофійович 1933
Крук Іван Якович 1933
Кулик Логвин Григорович 1933
Кулик Юхим Петрович  1932
Кулик Фадей Євгенович 1933
Кулик Микита 1932
Крутиш Олекса 1932
Крутиш Ярина 1933
Крутиш Олександр 1933
Крутиш Левко 1932
Крутиш Марина 1932
Крутиш Соломія 1933
Крутиш Левко Володимирович 22 селянин 1933
Крутиш Омелько Володимирович 23 селянин 1933
Крутиш Югина Володимирівна 21 селянка 1933
Крутиш Онися 1933
Крутиш Оляна 1933
Крутиш Євдокія Кузьмівна 2 дитина 1933
Крутиш Левко 1932
Кучер Яким Іванович 18 селянин 1933
Кучер Тетяна Якимівна 17 дитина 1933
Кучеренко Улита Гордіївна 12 дитина 1933
Лагодзя Кирило Іванович 33 селянин 1933
Лагодзя Прасина Михайлівна 30 селянка 1933
Лагодзя Лигір Михайлович 28 селянин 1933
Лагодзя Ганна Михайлівна 26 селянка 1933
Лагодзя Тодось Максимович 36 селянин 1933
Лагодзя Надія Прохорівна 34 селянка 1933
Лагодзя Андрій Тодосієвич 11 дитина 1933
Лагодзя Серафима Тодосіївна 9 дитина 1933
Лагодзя Петро Тодосійович 7 дитина 1933
Лагодзя Катерина Тодосіївна 5 дитина 1933
Лагодзя Клим Тодосіїович 3 дитина 1933
Лагодзя Омелько Кирилович 62 селянин 1933
Лагодзя  Тетяна Єлисеївна 14 дитина 1933
Лагодзя Михайло Єлисейович 1 дитина 1933
Лагодзя Григорій Єлисейович  1 дитина 1933
Лагодзя Петро Єлисейович 1 дитина 1933
Лагодзя Ничипір Андрійович 38 селянин 1933
Лагодзя Агафія Петрівна 16 дитина 1933
Лагодзя Ніна Назарівна 33 селянка 1933
Лагодзя Конон Іполітович 23 селянин 1933
Лагодзя Василь Степанович 31 селянин 1932
Лещенко Семен Денисович 52 селянин 1933
Лещенко Микола Семенович 2 дитина 1933
Лещенко Дементій Гаврилович 29 селянин 1933
Лещенко Наталка Василівна 7 дитина 1933
Лещенко Марія Василівна 5 дитина 1933
Лещенко Настя Василівна 13 дитина 1933
Лещенко Василь Васильович  48 селянин  1933
Лещенко Омелько Ониськович 47 селянин 1933
Лещенко Мотря Василівна 13 дитина 1933
Лещенко Махтодь Васильович 31 селянин 1933
Лещенко Кирило Васильович 29 селянин 1933
Лещенко Явдоха Василівна 17 дитина 1933
Лещенко Марина Василівна 19 селянка 1933
Лещенко Марія Василівна 12 дитина 1933
Лещенко Настя Василівна 13 дитина 1933
Лещенко Денис Логвинович 12 дитина 1933
Липовецький Степан Сергійович 29 селянин 1933
Липовецька Онися Олександрівна 21 селянка 1933
Липовецький Іван Степанович 33 селянин 1933
Липовецька Ганна Степанівна 30 селянка 1933
Липовецький Онопрій Степанович 28 селянин 1933
Липовецька Олена Іванівна 26 селянка 1933
Липовецький Онуфрій Юрійович 60 селянин 1933
Липовецький Тиміш Федорович 23 селянин 1933
Липовецька Ярина Іванівна 12 дитина 1933
Любенко Макар Петрович 1933
Любенко Микита Макарович 1932
Любенко Степан Онопрейович 1933
Любенко Іван Іванович 1933
Любенко Антін Васильович 1933
Любенко Василь Петрович 1932
Любенко Іван Степанович 33 селянин 1933
Любенко Микола Семенович 31 селянин 1933
Любенко Мирін Семенович 29 селянин 1933
Любенко Ланія Пилипівна 37 селянка 1932
Любенко Прасина Пилипівна 35 селянка 1932
Любенко Петро Максимович 1933
Любенко Сергій Григорович 1933
Любенко Іван Варфоломійович 1933
Любенко Оліян Степанович 1933
Любенко Прасина Сидорівна 1933
Любенко Кирило Оліянович 1933
Любенко Гива Петрович 1932
Любенко Іван Степанович 1933
Любенко Микита Оліянович 1933
Любенко Меланка Гаврилівна 1933
Любенко Степан Микитович 1933
Любенко Дмитро Микитович  1933
Любенко Гапка Микитівна 1933
Любенко Макар Микитович 52 селянин 1933
Лисокінь Петро Оверкович 11 дитина 1933
Лисокінь Оверко Кузьмович 1932
Максименко Мусій Нестерович 1932
Максименко Текля Нестерівна 1933
Максименко Наталка Мусіївна 1933
Максименко Олександр Мусійович  1933
Максименко Іван Мусійович 1932
Максименко Варка Мусіївна 1933
Максименко Григорій Мусійович 1933
Максименко Олекса Григорович 1932
Максименко Микола Тодосійович 1933
Максименко Надія Миколаївна 1932
Максименко Катерина Миколаївна 1932
Максименко Ялина Миколаївна 1933
Максименко Олекса Миколайович 1933
Максименко Прокіп Миколайович 1933
Максименко Настя Пилипівна 1933
Максименко Текла Пилипівна 1933
Максименко Ялина Пилипівна 1933
Марсель Карпо Карлович 1933
Марсель Неоніла Трохимівна 1933
Марсель Гаврило Карлович 1933
Мельник Семен Юхимович 1932
Мельник Петро Семенович 1933
Мельник Василь Семенович 1933
Мельник Яким Семенович 1933
Мельник Демид Кирилович 49 селянин 1933
Мельниченко Андрій Махтодійович 18 селянин 1933
Мельниченко Олекса Євтухович 15 дитина 1933
Месенко-Ковтун Микита Петрович  1933
Месенко Лідія Олексіївна 1933
Месенко Ольга Микитівна 1933
Месенко Ганна Микитівна 1933
Месенко Віктор Микитович 1933
Месенко Галина Микитівна 1933
Месенко Петро Микитович 1933
Месенко Василь Микитович 1933
Месенко Микола Микитович 1933
Месенко Ніна Микитівна 1933
Месенко Олена Микитівна 1933
Месенко Марія Микитівна 1933
Месенко Анатолій Микитович 1933
Максименко Настя Прокіпівна 1933
Назаренко Василь Іванович 1932
Назаренко Ялина Пилипівна 1932
Назаренко Кирило Васильович 1932
Назаренко Лідія Василівна 1932
Назаренко Софія Василівна 1932
Назаренко Гаврило Васильович 1932
Назаренко Катерина Василівна 1932
Науменко Марта Гнатівна 1933
Нех Терешко Петрович 1933
Нех Палажка Іванівна 1933
Нех Василь Микитович 1933
Нех Павло Микитович 1933
Нех Іван Микитович 1933
Нех Катерина Микитівна 1933
Нех Яків Григорович 1933
Нех Палажка Григорівна 1933
Нех Марія Григорівна 1933
Нех Михайло Григорович 1933
Нех Лукія Григорівна 1932
Нех Іван Григорович 1932
Нех Марія Григорівна 1932
Нех Антін Григорович1932
Нех Лука Маркович 1933
Нех Ярина Луківна 1933
Нех Лука Лукович 1933
Нех Тодоска Іванівна 1933
Нех Хавра Іванівна 1933
Нех Ольга Іванівна 1933
Нех Семен Антонович 2 дитина 1933
Нех Федот Юхимович 65 селянин 1933
Нех Григорій Минович 37 селянин 1933
Пастушенко Гейко Йосипович 1933
Письменний Левко Семенович 37 селянин 1933
Піддубний Пилип Гаврилович 1932
Піддубна Катерина Василівна 1933
Піддубний Іван Пилипович 1933
Піддубний Микола Пилипович 1933
Піддубний Купріян Пилипович 1933
Покотьола Василь Тодосійович 1933
Покотьола Михайло Тодосьович 1933
Покотьола Ніна Тодосівна 1932
Покотьола Марина Марківна 1932
Покотьола Омелько Макарович 1933
Покотьола Одарка Марківна 1933
Покотьола Сила Омелькович 1933
Покотьола Серафима Омельківна 1933
Покотьола Олександра Омельківна 1933
Петленко Федір Нефонович 1933
Петленко Килина Карпівна 1933
Петленко Федір Іванович 1933
Петленко Килина Іванівна 1933
Петленко Левко Миколайович 1933
Поперечний Сила Федорович 44 селянин  1932
Поперечний Микола Силович 12 дитина 1933
Пінязь Мусій Микитович 1933
Пінязь Параска Мусіївна 1933
Пінязь Марко Мусійович 1933
Поліщук Петро Павлович 1933
Поліщук Тетяна Вереміївна 1933
Поліщук Ялина Петрівна 1933
Поліщук Явдоха Петрівна 1933
Поліщук Петро Петрович 1933
Поліщук Григорій Петрович 1932
Плис Мухтей Сергійович 1933
Плис Єлисовета Сидорівна 1933
Плис Югина Мухтеївна 1933
Плис Іван Мухтейович 1933
Плис Мухтей Петрович 1933
Плис Марія Петрівна 1933
Плис Петро Петрович 1932
Плугатар Семен Йосипович 1932
Плугатар Герасим Костьович 1932
Плугатар Тодоска Герасимівна 1933
Плугатар Варка Герасимівна 23 селянка 1933
Плугатар Ганна Герасимівна 14 дитина 1933
Плугатар Іван  Герасимович 11 дитина 1933
Плугатар Федір Герасимович  1933
Плугатар Петро Герасимович 1933
Плугатар Василь Герасимович 1933
Плугатар Марія Герасимівна 1933
Плугатар Пилип Пилипович 1933
Плугатар Василь Пилипович 1933
Плугатар Федір Пилипович 1933
Поєдинок Наталка Петрівна 1932
Поєдинок Тихін Терешкович 1933
Поєдинок Мартіян Тихонович 1933
Поєдинок Йосип Тихонович 1933
Поєдинок Микола Йосипович 1932
Поєдинок Сергій Павлович 1932
Поєдинок Вакула Макарович 1933
Поєдинок Устина Григорівна 1933
Поєдинок Олександр Вакулович 1933
Поєдинок Степан Іванович 1933
Поєдинок Гапка Григорівна 1933
Поєдинок Петро Степанович 1933
Поєдинок Оксана Степанівна 1933
Поєдинок Микола Степанович 1933
Поєдинок Іван Степанович 1933
Поєдинок Катерина Степанівна 1932
Поєдинок Югина Степанівна 1932
Поєдинок Параска Степанівна 1932
Поєдинок Максим Макарович 1933
Поєдинок Василь Максимович 1933
Покольола Махтодь Макарович 1933
Письменний Левко Савович 17 дитина 1933
Розкошний Михайло Мехтодійович 1933
Розкошний Яким Мехтодійович 1933
Розкошний  Мехтодь Мусійович селянин 1933
Різник Онопрій Павлович 1933
Різник Марко Онопрейович 1933
Різник Олександр Омельянович 1932
Розпутній Федір Микитович 1933
Розпутня Феодосія Іванівна 1933
Романенко Павло Дмитрович  1932
Романенко Федір Петрович 1933
Романенко Марія Федорівна 1933
Романенко Марина Федорівна 1933
Романенко Юхим Федорович  19 селянин 1933
Романенко Катерина Семенівна 1933
Романенко Павло Дмитрович  1933
Романенко Горпина Митрофанівна 1933
Романенко Логвин Дмитрович 1933
Романенко Гаврило Семенович 44 селянин 1932
Романенко Сергій Семенович 33 селянин  1933
Русаловська Степа Петрівна 1933
Савенко Палажка Григорівна 1933
Савенко Надія Іванівна 1933
Савенко Наталка Іванівна 1933
Сивуненко Омелько Іванович 1933
Сивуненко Федот Омельянович 1933
Сивуненко Пестина Омельянівна 1933
Сивуненко Антін Омелькович 1933
Сосіденко Григорій Омелькович 1932
Смілянець Іван Олександрович 1933
Смілянець Степан Іванович 1933
Смілянець Степан Давидович 1933
Смілянець Дмитро Семенович 1933
Смілянець Явдоха Гаврилівна 1933
Смілянець Гапка Гаврилівна 1933
Смілянець Ульяна 1933
Смілянець Дмитро 1932
Смілянець Петро 1932
Смілянець Устина 1932
Смілянець Мотря Миколаївна 1933
Смілянець Дмитро Семенович 1933
Смілянець Явдоха Петрівна 1933
Смілянець Семен Семенович 1933
Смілянець Гапка Василівна 1933
Смілянець Уляна Михайлівна 1933
Смілянець Дмитро 1933
Смілянець Катерина Дмитрівна 1933
Смілянець Марія Дмитрівна 1932
Смілянець Марина 1932
Смілянець Мирін 1932
Спірідонов Ілько 1933
Спірідонова Домаха 1933
Спірідонов Артем Ількович 1932
Спірідонов Федір Ількович 1932
Спірідонова Ольга Ільківна 1933
Спірідонова Явдоха Ільківна 1933
Стежковий Тодось Омелькович 13 дитина 1933
Стежковий Федь Омелькович 16 дитина 1933
Стежковий Харитін Нечипорович 25 селянин 1933
Стежкова Марина Нечипорівна 19 селянка 1933
Стежковий Дмитро Васильович 37 селянин 1933
Стежкова Катерина Дмитрівна 6 дитина 1933
Стежковий Василь Дмитрович 8 дитина 1933
Стежкова Ніна Дмитрівна 1 дитина  1933
Стежковий Петро Микитович 12 дитина 1933
Стежковий Іван Микитович 2 дитина 1933
Стежковий Василь Микитович 5 дитина 1933
Стежковий Микола 1933
Стежковий Павло 1932
Стежковий Петро 1933
Стежковий Василь 1933
Стежковий Іван Петрович 47 селянин 1933
Стежковий Степан Петрович 37 селянин 1932
Стеценко Степан  1932
Стеценко Іван Степанович 2 дитина 1932
Стеценко Палажка Іванівна 1933
Стеценко Степан Миколайович 1933
Стеценко Іван Павлович 1933
Стуколка Явдоха 1933
Стуколка Марина 1933
Стуколка Горпина 1933
Стуколка Горпина 1932
Тьопенко Антін Тарасович 1933
Тьопенко Телемей 1933
Тьопенко Ілько Телемейович 1933
Тьопенко Марія Телемеївна 1933
Тьопенко Тетяна Телемеївна 1933
Тьопенко Олекса Телемейович 1932
Тьопенко Андріян Телемейович 1933
Тьопенко Карпій Назарович 61 селянин 1933
Тьопенко Раїса Корніївна 7 дитина 1933
Тьопенко Олександр Корнійович 15 дитина 1933
Тьопенко Галина Корніївна 17 дитина 1933
Тьопенко Назар Петрович 53 селянин 1933
Тьопа Тарас Прохорович 55 селянин 1932
Ткаченко Марія 1933
Ткаченко Прохір 1933
ТкаченкоЛукія Олексіївна 1933
Ткаченко Ганна Юріївна 1933
Ткаченко Федора Юріївна 1933
Ткаченко Денис Юрійович 1933
Ткаченко Іван Юрійович 1933
Ткаченко Кузьма Мефодійович 1932
Ткаченко Макар Купріянович 1933
Ткаченко Іван Макарович 1932
Федоренко Пилип Савович 1932
Федоренко Марія Савівна 1933
Федоренко Сергій Савович 1933
Фертенко Юмен Маркович 55 селянин 1932
Хахула Лигір Мусійович 1933
Хахула Гавел Миронович 1933
Хахула Микола Гавельович 1933
Хахула Лигір 1932
Хахула Ялина 1933
Хахула Петро 1933
Хахула  Марія 1933
Хахула Катерина 1933
Хамула Лигір 1933
Хахула Іван 1933
Хахула Ніна 1933
Хахула Григорій 1933
Хахула Василь 1932
Хола Пилип 1933
Хола Югина 1933
Хоменко Катерина 1933
Хоменко Петро 1933
Хоменко Прасина 1932
Хоменко Іван Федорович 1933
Хоменко Текла 1933
Хоменко Марина Сидорівна 1933
Хоменко Югина Сидорівна 1933
Хоменко Григорій Іванович 1933
Хоменко Фросина 1933
Хоменко Володимир Григорович 1933
Хоменко Петро Григорович 1933
Хоменко Мефодій Пилипович 2 дитина 1932
Царик Христя 1933
Циганенко Самійло Іванович 1933
Циганенко Параска 1933
Циганенко Тетяна Семенівна 1933
Циганенко Петро Самійлович 1933
Циганенко Самійло 1933
Циганенко Марія 1933
Циганенко Галина Самійлівна 1933
Циганенко Софія Самійлівна 1933
Циганенко Домаха 1932
Циганенко Самійло 1933
Циганенко Марина 1933
Циганенко Марія 1933
Циганенко Володимир 1933
Циганенко Домаха 1933
Цимбал Ілько 1933
Цимбал Соломія 1932
Цимбал Кирило 1932
Цимбал Мирін 1933
Цимбал Мотря 1933
Цимбал Ілько 1933
Цимбал Горпина 1933
Цимбал Павло 1933
Цимбал Марина 1933
Цимбал Катерина 1933
Цимбал Ялина 1933
Цимбал Галина 1933
Цимбал Петро1933
Цимбал Йосип 1933
Цимбал Тимофій Степанович 44 селянин 1932
Цимбал Степан Адамович 32 селянин 1932
Цівенко Михайло Минович 1933
Цівенко Текля Андріївна 1933
Цівенко Михайло Леонтійович 49 селянин 1932
Цівенко Григорій Тарасович 47 селянин 1932
Шарий Прокіп 1933
Шара Серафима Прокопівна 1933
Шара Катерина Володимирівна 1933
Шара Євдокія Прокопівна 1933
Шара Марія Прокопівна 1933
Шара Надія Миколаївна 5 дитина 1933
Шара Марія Андріївна 17 дитина 1933
Шарий Андрій 1933
Шара Зіновія 1933
Шара Катерина 1932
Шара Югина 1932
Шарий Трохим 1933
Шара Марфа 1933
Шара Катерина 1933
Шевченко Григорій 1933
Шевченко Секлета Кузьмівна 1933
Шевченко Хома Григорович 1933
Шевченко Павло 1933
Шевченко Ганна 1932
Шевченко Конон  1933
Шевченко Палажка 1932
Шевченко Микола 1933
Шевченко Петро Юхимович 1933
Шевченко Ніна 1933
Шевченко Марія 1933
Шевченко Хома Григорович 1932
Шевченко Григорій 1933
Шевченко Ярина 1933
Шевченко Гапка 1932
Шевченко Павло 1933
Шевченко Григорій 1933
Шепель Яким Данилович 46 селянин 1932
Шкляренко Юхим Стахович 19 селянин 1933
Шкляренко Палажка Петрівна 1933
Шкляренко Наталка Петрівна 1933
Шкляренко Неоніла Петрівна 1933
Шкляренко Катерина Петрівна 1933
Шкляренко Марія 1933
Шкляренко Галина 1932
Шкляренко Горпина 1932
Шкляренко Микола Омелькович 1933
Шкляренко Марко 1933
Шкляренко Степан 1932
Шкляренко Лукія 1932
Шкляренко Антін Васильович 1933
Шкляренко Карпо Омельянович 1933
Шкляренко Марко 1933
Шкляренко Степан 1933
Шкляренко Сидір 1933
Шкляренко Юмен 1933
Шкляренко Палажка 1933
Шкляренко Онися 1932
Шкляренко Горпина 1933
Шкляренко Трохим 1933
Шкляренко Ганна 1932
Шкляренко Євтухій Маркович 1933
Шкляренко Іван Євтухійович  1932
Шкляренко Марія Євтухіївна  1932
Шкляренко Югина Марківна 1933
Шкляренко Степан Маркович 1932
Шкляренко Марія 1933
Шкляренко Василь 1933
Шкляренко Степан Митрофанович  1933
Шкляренко Палажка 1933
Шкляренко Олена Стахівна 1933
Шкляренко Петро Антонович 1932
Шкляренко Катерина Фадеївна 1933
Шкляренко Марта Фадеївна 1933
Шкляренко Олександр Фадейович 1933
Шкляренко Аврам 1933
Шкляренко Палажка 1933
Шкляренко Петро Аврамович 1933
Шкляренко Пилип Аврамович 1933
Шкляренко Марія Аврамівна 1933
Шкляренко Ярина Хомівна 1933
Шкляренко Наталка 1933
Шкляренко Василь 1932
Шкляренко Вадим 1932
Шкляренко Іван 1932
Шкляренко Іван Андрійович 1933
Шлянчак Яків 1932
Шлянчак Катерина 1933
Шлянчак Гордій 30 селянин 1933
Шлянчак Василь Гордійович 5 дитина 1933
Шлянчак Тодось 28 селянин 1933
Шляхтич Профир 1933
Шляхтич Феодосія 1933
Шляхтич Михайло Профирович 1932
Шляхтич Андрій Профирович 1932
Шпитальний Олександр 1933
Шпитальний Яків Захарович 1933
Шпитальний Платін Захарович 1933
Шпитальний Захар Прохорович 1933
Шпитальний Олександр Захарович 1933
Шпитальний Яків Захарович 1933
Шпитальний Антін Захарович 1933
Ярошка Артем 1933
Ярошка Євдокія 1933
Ярошка Санька Артемівна 1932
Ярошка Кирило Артемович 1932
Ярошка Микола Артемович 1932
Ярошка Оксана Артемівна 1932
Ярошка Катерина Артемівна 1932
Ярошка Анатолій Артемович 1933
Ярошка Григорій Артемович 1933
Ярошка Югина Артемівна 1933
Ярошка Сава Артемович 1933
Ярошка Ганна Артемівна 1933
Ярошка Василь Артемович 1933
Ярошка Петро 1932
Ярошка Катерина 1933
Ярошенко Лука 1933
Ярошенко Зіновія 1933
Ярошенко Ярохтей 1933
Ярошенко Володимир 1933
Ярошенко Надія 1932
Ярошенко Ярина 1932
Ярошенко Платон 1933
Ярошенко Сидір 1933
Ярошенко Олекса 1933
Ярошенко Зіновія Луківна 1932
Ярошенко Лука 1933
Ярошенко Данило Данилович 1933
Чепіга Конон Іванович 38 селянин 1932
Балака Іван Савович 7 дитина 1933
Балака Устина Федорівна 36 селянка 1932
Береговий Федір Сергійович 32 селянин 1932
Білик Микита Степанович 34 селянин 1932
Бурбела Максим 1933
Білозор Максим Якович 35 селянин 1932
Гнатенко Микола Михайлович 1933
Дратований Михайло Федорович 1933
Дратований Федот Михайлович 1933
Дратована Марина Михайлівна 1933
Дратована Гапка Федорівна 1932
Дратований Ярема Петрович 49 селянин 1933
Замулянець Карпо Васильович1933
Красноставець Онисько 1933
Нех Григорій Григорович 1933

Та  ще   62  особи  прізвище,  Та ще 62 особи, прізвище, ім’я та по батькові яких не встановлені.

Метрические книги по селу Залеское находящиеся на хранении в ГАЧО

1. Київська губернія
2. Київська  єпархія
3. Йосипівська церква, с. Заліське Звенигородського повіту Гусаківської волості
4.
5.  Народження:  1875-1878: ф.931, оп.1, спр.119;  1880: ф.931, оп.1, спр.231;  1882: ф.931, оп.1, спр.231;  1882-1891: ф.931, оп.1, спр.290;  1883-1884; ф.931, оп.1, спр.308;  1885: ф.931, оп.1, спр.265;  1886: ф.931, оп.1, спр.308; 1887: ф.931, оп.1, спр.253;  1888-1894: ф.931, оп.1, спр.308;  1892-1901: ф.931, оп.1, спр.457;  1895-1900: ф.931, оп.1, спр.518; 09.1901-1904: ф.931, оп.1, спр.624; 1902-1905: ф.931, оп.1, спр.645;  1904-1909: ф.931, оп.1, спр.682;  1906-1911: ф.931, оп.1, спр.716
6.  Шлюб:  1875-1878: ф.931, оп.1, спр.119;  1880: ф.931, оп.1, спр.231;  1882: ф.931, оп.1, спр.231;  1883; ф.931, оп.1, спр.308; 1884: ф.931, оп.1, спр.329;  1885: ф.931, оп.1, спр.265;  1886: ф.931, оп.1, спр.329; 1887: ф.931, оп.1, спр.371;  1888-1890: ф.931, оп.1, спр.329;  1891-1896: ф.931, оп.1, спр.455;  1897-1903: ф.931, оп.1, спр.554; 1904-1905: ф.931, оп.1, спр.645;  1904-1909: ф.931, оп.1, спр.682;  1906-1911: ф.931, оп.1, спр.716
8.  Смерть:  1875-1878: ф.931, оп.1, спр.119;  1880: ф.931, оп.1, спр.231;  1882: ф.931, оп.1, спр.231;  1883; ф.931, оп.1, спр.308; 1884: ф.931, оп.1, спр.329;  1885: ф.931, оп.1, спр.265;  1886: ф.931, оп.1, спр.329; 1887: ф.931, оп.1, спр.371;  1888-1890: ф.931, оп.1, спр.329;  1891-1896: ф.931, оп.1, спр.455;  1897-1903: ф.931, оп.1, спр.554; 1904-1905: ф.931, оп.1, спр.645;  1904-1909: ф.931, оп.1, спр.682;  1906-1911: ф.931, оп.1, спр.716

1. Київська  губернія
2. Київська  єпархія
3. Церква Казанської Божої матері (Казанська), с. Заліське Звенигородського повіту Гусаківської волості
 4.
5.  Народження:  1910: ф.931, оп.1, спр.682;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.821;  1912: ф.931, оп.1, спр.850; 1913: ф.931, оп.1, спр.870;  1913: ф.931, оп.1, спр.871;  1914-1915: ф.931, оп.1, спр.886:  1915-1918: ф.931, оп.1, спр.870;  1917-06.1918: ф.931, оп.1, спр.916;  08.1918-1919: ф.931, оп.1, спр.921
6.  Шлюб:   1910: ф.931, оп.1, спр.682;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.821;  1912: ф.931, оп.1, спр.850; 1913: ф.931, оп.1, спр.870;  1913: ф.931, оп.1, спр.871;  1914-1915: ф.931, оп.1, спр.886:  1915-1918: ф.931, оп.1, спр.870;  1917: ф.931, оп.1, спр.916;  1919: ф.931, оп.1, спр.921
8.  Смерть:  1910: ф.931, оп.1, спр.682;  1911-1912: ф.931, оп.1, спр.821;  1912: ф.931, оп.1, спр.850; 1913: ф.931, оп.1, спр.870;  1913: ф.931, оп.1, спр.871;  1914-1915: ф.931, оп.1, спр.886:  1915-1918: ф.931, оп.1, спр.870;  1917-02.1918: ф.931, оп.1, спр.916;  1918-1919: ф.931, оп.1, спр.921

Ваш комментарий