Меню Закрыть меню Историко-генеалогическая
база данных Украины

Фастовка

Административно-территориальное деление

Фастовка (укр. Фастівка) — село, центр сельского совета Белоцерковского района Киевской области. В ХІХ столетии село Васильковского уезда Киевской губернии.

История городов и сел УССР 1971 год

Фастівка — село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на південний захід від районного центру та залізничної станції Біла Церква. Населення 1128 чоловік.

У Фастівці — колгосп «Шляхом Леніна», який має 2425 га землі, в т. ч. орної — 2340 га. За трудові досягнення в сільськогосподарському виробництві орденами й медалями нагороджено 8 чоловік.

На території села є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека. Діють фельдшерсько-акушерський пункт і пологовий будинок.

За мужність і відвагу, проявлені в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників на фронтах Великої Вітчизняної війни і в тилу ворога, 120 жителів Фастівки нагороджено орденами й медалями.

Похилевич Л. И. Сказания о населенных местностях Киевской губернии 1864 г.

Деревня Хвастовка (приписана к Николаевской церкви с. Яблоновка) замечательна тем, что вокруг нее находится 53 древних могил. Таким скоплением могил в одном месте, Хвастовка уступает в Васильковском уезде только деревне Мариановке.

Ваш комментарий